Oceń pracę PGE
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

5 Polecają pracę w firmie.

2 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie PGE

Stanowisko
Miasto
Stanowisko nie podane
Zalety:

Wspaniała atmosfera pracy, świetni ludzie, bardzo dużo wsparcia, trafiłem na naprawdę niesamowite osoby, co w znacznym stopniu umila pracę i szczególnie pomaga w stresujących sytuacjach. Dodatkowo praca w firmie jest wspaniałą okazją na wzięciu udziału w szkoleniach, wcześniej nie miałem takich możliwości.

Co można ulepszyć:

Po roku pracy powiem tak, musisz być bardzo wytrzymały psychicznie jeśli masz zamiar pracować w PGE. Każdego dnia masz do czynienia z kolejną stresującą sytuacją. Oczywiście na każdej posadzie z klientami bywa ciężko, jednak w tym wypadku są oni szczególnie uporczywi. Do tego praca jest bardzo zobowiązująca i nie ma miejsca na pomyłki.

Stanowisko nie podane
Zalety:

Praca w firmie gwarantuje stabilność, jeśli już pracujesz to masz zapewnioną bezpieczną przyszłość. Dodatkowo praca jest bardzo dobrze zorganizowana, każdy wie co należy do jego obowiązków, dzięki czemu unikamy chaosu w pracy. Nie zdarzają się sytuacje, że pracownik jest zmuszony do zostania po godzinach. Jednak w sytuacjach kiedy ktoś się na to zdecyduje to jego starania zostają odpowiednio docenione. Wypłata zależy od działu w którym się pracuje, ale jeśli pracownicy mają takie same obowiązki to również wynagrodzenie nie będzie się szczególnie różniło. Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia to jest ona absolutnie zadowalająca.

Co można ulepszyć:

Po dwóch latach nie mam nic złego do powiedzenia.

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie mniej niż rok
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Brak.

Co można ulepszyć:

Pracuję w tej firmie już od paru lat i muszę powiedzieć, że jest to istny dramat. Pracownicy są absolutnie wyzyskiwani. Jeśli chodzi o osoby w kadrze kierowniczej to żyją jak pączki w maśle. Niestety nie można tego same powiedzieć o zwykłych pracownikach. Mówię tu o dobrze wykształconych osobach wkładających ogromny wysiłek w swoją prace, których pensja wynosi 3 tysiące netto. To zwyczajny skandal i brak szacunku wobec pracownika.

Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Jeśli zależy Ci na możliwości rozwoju to jest to świetna praca dla Ciebie. Można bardzo wiele nauczyć się od współpracowników. Do tego dochodzi elastyczny grafik. I znakomity socjal.

Co można ulepszyć:

Przepracowałem tam rok i nie widzę problemów.

Pracował w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Praca pod presją czasu, brak możliwości rozwoju i awansu. Mobbing w pracy oraz hejtowanie na każdym kroku. Brak indywidualnego podejścia do pracownika i chamskie traktowanie za nic. Rozczeniowi współpracownicy którzy na każdym kroku bezczelnie odnosili się i kpili za moimi plecami. Ogólnie nie polecam i nikomu nie życzę takiego pracodawcy.

Szkolenia.

Pracował w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Szukałam firmy, która da mi poczucie stabilizacji zawodowej i myślę, że znalazłam. PGE to dobry pracodawca. W firmie są sympatyczni ludzie, więc od razu jest tak jakoś przyjemniej. Poza tym oferują elastyczne godziny pracy, co mnie akurat bardzo odpowiada. Na wynagrodzenie i socjal również nie mogę narzekać. Generalnie wszystko jest jak najbardziej ok. No może poza jednym — na awans to za bardzo nie mogę tutaj liczyć. Ale mnie to w obecnej chwili nie przeszkadza, mam dobrze płatną pracę i to mi póki co wystarcza.

Stanowisko nie podane
Zalety:

— Pewna, stabilna firma, na najbliższe lata pracy nie «patrzysz» z niepewnością. — Jasny, przejżysty zakres obowiązków. — Określone godziny pracy, nikt nie wywiera żadnego nacisku abyś pracował «po godzinach», ale są sytuacje kiedy jast to «mile widziane», i doceniane Zbyt duże «widełki» płacowe w ramach jednego działu. Jeżeli pracownicy wykonują tą samą, lub bardzo podobną pracę, powinni być tak samo, lub bardzo podobnie wynagradzani. Bezpośredni przełożeni (mistrz, kierownik, dyrektor) mają zbyt mały wpływ na stawkę zasadniczą pracownika.

Co można ulepszyć:

Zależy od działu w jakim pracujesz.

Profil działalności

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

Misja i wizja

Misją PGE jest zapewnianie bezpieczeństwa i rozwoju poprzez niezawodność dostaw, doskonałość techniczną, nowoczesne usługi i partnerskie relacje. Nadrzędny cel działalności Grupy PGE to wzrost jej wartości dla akcjonariuszy i kluczowa rola w zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego kraju. Zgodnie z długoterminową wizją rozwoju PGE ma stać się:

• Liderem wytwarzania, aktywnie wykorzystującym szanse rozwoju
  • Niezawodnym i aktywnym dostawcą mediów i usług
  • Najbardziej  efektywną i elastyczną grupą energetyczną w Polsce
  • Liderem rozwoju nowych modeli biznesowych i segmentów działalności

Utrzymanie pozycji lidera wytwarzania ma wiązać się z osiągnięciem po roku 2020 poziomu co najmniej 40% udziału w rynku wytwarzania energii elektrycznej w kraju.

Nasze wartości

Nasze działania realizujemy w duchu Partnerstwa, Rozwoju i Odpowiedzialności - wartości, na których opiera się nasz Kodeks Etyki.  Budujemy zaufanie, rzetelnie informując o naszej działalności. Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników i wykorzystywanie szans biznesowych, a partnerskie relacje z kontrahentami stawiamy na pierwszym miejscu.

Do przestrzegania Kodeksu zobowiązani są pracownicy wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PGE, w tym kadra kierownicza oraz wszystkie osoby pracujące na rzecz naszej firmy.

Zdjęcia od pracowników firmy PGE

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie PGE

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę PGE do zatrudnienia?

⚡ Z 7 pracowników firmy PGE 5 poleca pracę w firmie, 2 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie PGE

7 pracowników firmy PGE ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,3 z 5

💼 Jak pracownicy PGE oceniają zarząd firmy?

7 pracowników firmy PGE ocenia pracę zarządu na 3,9 z 5

📈 Jak pracownicy PGE oceniają karierę w firmie?

7 pracowników firmy PGE ocenia karierę w firmie na 3,4 z 5