Zostaw opinię
Dobrze
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

6 Polecają pracę w firmie.

2 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Mcdonald

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Żarty na bok, jest to bardzo dobra praca dla studentów, nawet jeśli nie studiowało się socjologii. Masz szansę zarobić parę groszy i złapać trochę doświadczenie w robocie, która ostatecznie nie jest specjalnie zobowiązująca. Oferują elastyczny grafik. I sama kadra też okazała się bardzo fajna. Nie taki zły Mcdonald jak go malują.

Co można ulepszyć:

Oczywiście zarobki nie zachwycają, ale jako praca dorywcza prezentuje się całkiem nieźle. Ogólnie jestem całkiem zadowolona. Mogę śmiało polecić.

Stanowisko nie podane
Zalety:

Wśród pracowników panuje miła i przyjazna atmosfera, również kierownictwo jest w porządku. Do tego dają Ci trzydziestominutową przerwę i możliwość dopasowania grafiku.

wynagrodzenie.

Pracował w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Oczywiście w ofercie obiecują stanowisko menadżera, w praktyce kończysz na kasie z niewystarczająca ilością pracowników, przez co, co chwilę będziesz musiał zmieniać stanowisko i urobisz się po uszy, żeby nadążyć za zamówieniami. Do tego panuje dezinformacja i nie masz pojęcia o swoich obowiązkach. Zdecydowanie nie polecam.

Żary
Pracował w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę

Co można ulepszyć:

Nie polecam nikomu pracy w Żarach. Zwalniają masowo za l4 mimo tego, że i tak nie mają pracowników. Trzeba jednocześnie pracować na kilku stanowiskach, bo nikt nie chce u nich pracować. A do tego wynagrodzenie za pracę jaką się u nich wykonuje, jest co najmniej śmieszne. Na start nie ma mowy o pełnym etacie, dają maksymalnie ¾. Szybko awansują pracowników, bo starsi stażem zaczynają się zwalniać i brakuje rąk do pracy. Nie polecam.

Pracował w firmie mniej niż rok
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Dobrze dopasowany grafik, można pogodzić pracę z życiem prywatnym bez obciążenia finansowego.

Co można ulepszyć:

Marna wypłata w stosunku do przepracowanych godzin. Kierownicy to jakiś żart, banda chamów i prostaków, którym wydaje się, że są nie wiadomo kim. Benefity też nie należą do najlepszych. Nie masz wpływu na to na jakim stanowisku Cię postawią. Jeśli zatrudnisz się na krótki termin to idzie wytrzymać, zwłaszcza jeśli jest się studentem, ale generalnie nie polecam.

Warszawa
Stanowisko nie podane
Zalety:

Dobra praca dla uczniów / studentów bez doświadczenia. Raczej dorywcza. miła atmosfera wśród współpracowników jak i przełożonych -przerwa 30 min, w której trakcie jest możliwość zakupu posiłku po niższej cenie -elastyczny grafik -umowa o pracę

większe wynagrodzenie.

Stanowisko nie podane
Zalety:

if you want you can get a lot out of this job especially in a managerial position, this job teaches perseverance, control over emotions, everyday work on the best possible service for each client individually, great emphasis on recipes and health and safety rules.

Stanowisko nie podane
Zalety:

Możliwość zdobycia doświadczenia, rozwija umiejętności miękkie, kiedy ktoś jest np nieśmiały, poprawiła mi się też szybkość podejmowania decyzji, obrotność, poznaje się dużo ludzi (pracowników), uczy asertywności kiedy pracownicy są hmm. dość specyficzni, trudni klienci uczą twardej skóry i funkcjonowania w stresujących warunkach. Możliwość dostosowania grafiku do innych obowiązków/zajawek. Możliwości rozwoju ale głónie dla ludzi wysoce komunikatywnych i umiejących zarządzać innymi. Praca na normalnych warunkach: um o prace, wypłata na czas i nie obcinają ci z niej bo np zrzuciłeś kotleta na ziemie czy coś :D. Ogólnie polecam jako praca na początek a potem jak się zostanie tam to też spoko. Pozdrawiam.

Co można ulepszyć:

Czasem jest za mało pracowników i masz być na kilku stanowiskach na raz (klienci tego nie rozumieją).

Warszawa
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracę w McDonald’s rozpocząłem w lipcu 2018 jako pracownik młodociany restauracji. Przepracowałem wakacje, wróciłem na ferie zimowe i wtedy jeszcze nie planowałem powrotu jako normalny pracownik, który osiągnął wiek 18 lat. Bałem się wówczas, że gdy będę miał więcej obowiązków (młodociani po prostu mają ich mniej) nie wyrobię. W lipcu bieżącego roku ponownie zatrudniłem się w McDonald’s już jako pełnoletni pracownik restauracji. Obowiązków niby jest więcej, ale te obowiązki są do ogarnięcia. Po dwóch miesiącach awansowałem na lidera gościnności. Dzięki chęciom, zaangażowaniu i pozytywnym podejściu do pracy można tu wiele zyskać. Moim zdaniem każdy powinien zaczynać pracę w McDonald’s lub innym podobnym miejscu. Nic tak nie nauczy organizacji czasu i pracy zespołowej jak to miejsce. Polecam naprawdę!

Co można ulepszyć:

Warto poprawić program benefitów dla pracowników. Moim zdaniem program rabatowy powinien być dostępny dla pracowników konkretnej restauracji przez cały okres pracy, a nie tylko w ich godzinach. Bonifikarta powinna się bardziej opłacać, bo czasami dochodzi do sytuacji, że kupony w aplikacji są korzystniejsze.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Oferujemy naszym gościom za rozsądną cenę smaczne posiłki i profesjonalną obsługę w czystym i przyjemnym otoczeniu.

Troszczymy się o naszych ludzi i jesteśmy przekonani do założeń naszego biznesowego systemu. Bazuje on na trzech filarach: franczyzobiorcach, dostawcach i pracownikach firmy. Zachowanie równowagi interesów pomiędzy tymi grupami jest kluczowe.

Prowadzimy naszą działalność uczciwie, sprawiedliwie i rzetelnie. Rozwijamy naszą firmę z zyskiem, wspieramy Fundację Ronalda McDonalda i pomagamy w procesie budowy lepszych lokalnych społeczności.

Chcemy wykorzystać wielkość, możliwości i środki naszej firmy, aby uczynić świat lepszym.

Nasze zobowiązania

Bezpieczeństwo naszych gości to dla nas priorytet. Stosowane przez nas standardy jakości spełniają lub przewyższają wszystkie wymagania urzędowe. Zobowiązujemy się również wykorzystać skalę naszej działalności w słusznej sprawie i stale wprowadzać zmiany, jakich od nas oczekujesz. Dowiedz się więcej o jakości i pochodzeniu naszych produktów oraz sprawdź, co zrobiliśmy na rzecz środowiska i jakie są nasze zobowiązania na przyszłość.

Zdjęcia od pracowników firmy Mcdonald

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Mcdonald

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Mcdonald do zatrudnienia?

⚡ Z 9 pracowników firmy Mcdonald 6 poleca pracę w firmie, 2 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Mcdonald

9 pracowników firmy Mcdonald ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,3 z 5

💼 Jak pracownicy Mcdonald oceniają zarząd firmy?

9 pracowników firmy Mcdonald ocenia pracę zarządu na 3,9 z 5

📈 Jak pracownicy Mcdonald oceniają karierę w firmie?

9 pracowników firmy Mcdonald ocenia karierę w firmie na 3,6 z 5