Работа в Dino

Отзывы сотрудников о компании Dino

Dino to wiodący gracz w perspektywicznym i rosnącym segmencie średniej wielkości supermarketów zlokalizowanych w pobliżu miejsc zamieszkania klientów i jedna z najszybciej rosnących sieci, pod względem liczby sklepów i przychodów ze sprzedaży, na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce.

Lokalizacja sklepów Dino

W ciągu ostatnich lat sieć Dino rozwijała się dynamicznie – liczba sklepów wzrosła ze 111 na koniec 2010 r. do 1218 na koniec 2019 r.

Sklepy Dino można znaleźć na terenie całej Polski. Sklepy Dino są zlokalizowane głównie w mniejszych miejscowościach, małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast, w lokalizacjach wygodnie dostępnych dla klientów.

Oferta Dino

Dzięki znakomicie dopracowanej sieci logistycznej, opartej na czterech centrach dystrybucyjnych: w Krotoszynie, Jastrowiu, Wolborzu i Rzeszotarach 5 tysięcy produktów, w większości świeżych oraz pod znanymi markami (w tym pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) trafia zawsze na czas do wszystkich naszych marketów.

Bogata oferta mięs i wędlin wyróżnia nas na tle konkurencji. Każdy sklep Dino posiada stoisko mięsne z obsługą, w którym można kupić wysokiej jakości mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane przez Agro-Rydzynę, zakład mięsny z Grupy Dino.

Улыбка радуги
220 Вольт