1,7
1,6
Możliwości dla kariery
1,3
Polecają dla zatrudnienia

0 Polecają pracę w firmie.

8 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Dino

Stanowisko
Miasto
Stanowisko nie podane
Zalety:

Przepracowałem tam rok i raczej nie ma pozytywów.

Co można ulepszyć:

Praca w Dino nie należy do najlepszych, nie ważne ile zrobisz zawsze chcą więcej i są niezadowoleni z Twojej pracy, pracownik absolutnie się nie liczy. Bardzo zależy mi na znalezieniu czegoś lepszego.

Stanowisko nie podane
Zalety:

Udało mi się wytrzymać rok w Dino.

Co można ulepszyć:

Narzucają strasznie wysokie tempo, za czym idzie okropny stres, zasady pracy są absurdalne a grafik zależy od nastroju kierownika. Do tego atmosfera wśród współpracowników jest okropna, ciągłe obgadywanie. Nie ma co liczyć na pomoc socjalną. Nie polecam nikomu.

Pracuje w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w Dino przez 3 miesiące w ramach okresu próbnego. Naturalnie umowa nie została przedłużona ponieważ odważyłem się napisać list do kierownika w dotyczący warunków w jakich pracujemy. Oczywiście firma cieszy się dobra pozycją na giełdzie, niestety w żadnym stopniu nie przekłada się to na zarobki pracowników. Wyzysk jest powszechny. W sklepie nie panują żadne zasady, wszystko jest chaotyczne, wszystko działa na bazie kolesiostwa, nie ma co liczyć na sprawiedliwe traktowanie. Brakuje ludzi do pracy, przez co kadry mają więcej na głowie. Regionalne kierowniczki decydują o grafiku, bez znajomości sytuacji pracowników. Ciężka praca nie była dla mnie problemem, problemem był brak jakichkolwiek zasad w pracy i złe zagrania ze strony kierownictwa do tego jak zwykle tragiczne zarobki i duża rotacja pracowników.

Pracuje w firmie 1-2 lata

Kasjer-sprzedawca

Zalety:

Praca jak wszędzie, nie byłoby tragedii gdyby zwiekszyli etaty, w tej chwili zatrudnionych jest 14 osob w tym jedna z grupa inwalidzka, na zmianie są trzy lub cztery osoby, ruch jest coraz większy i fizycznie nie dajemy rady.

Nie polecam.

Pracuje w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Nie mam nic dobrego do powiedzenia.

Co można ulepszyć:

Nie ma co liczyć na godne zarobki. Jak zwykle w takich przedsiębiorstwach mamy do czynienia z najniższą krajową przy pracy na pół etatu. Możemy się spodziewać 8 godzin pracy, dwa razy w tygodniu, szkoda gadać. Pracownik ma do czynienia z natłokiem pracy na kasie, którego absolutnie nie da się ogarnąć w pojedynkę, zwłaszcza jeśli w całym sklepie jest otwarta tylko jedna kasa. Wypłaty praktycznie nie ma, a do tego jeszcze obcinają z niej pieniądze. Na większości podobnych posad jest ciężko, ale z czymś takim jeszcze się nigdzie nie spotkałam. Z pracy nie można nawet normalnie odejść. Dopiero po pięciu dniach kierowniczka podała wypowiedzenie dalej po czym otrzymałam druczek, w którym zobowiązuję się do pracy ponad okres wypowiedzenia i poinformowały, że powinnam się jeszcze Cieszyć. Znakomity przykład niewolnictwa w XXI wieku. Nadal winię samą siebie, że się na to zgodziłam. Dodatkowo kierownictwo przetrzymuje książeczki sanepidowskie pracowników i odmawiają ich udostępnienia. Bandyckie metody. Kategorycznie odradzam każdemu.

Kasjer-sprzedawca

Zalety:

Wielkie wymagania za małą kasę. Co innego jest mówione na rozmowie kwalifikacyjnej a co innego w pracy. Codziennie obligatoryjne nadgodziny, cały czas straszenie kamerami i robieniem zdjęć za każde niedociągnięcie. Jak przyjdziesz do pracy masz już wszystko umieć, znać wszystkie procedury i standardy firmowe. Rzucają bez szkolenia na mięso (gdzie bez przeszkolenia maszyny mogą ci krzywdę zrobić) czy kasę i radź sobie sam. Wszystko co robisz jest źle, atmosfera w pracy to warczenie kierowniczek na kasjerki, mobbing i głupie dogryzanie. Nie dziwię się, że rotacja pracowników duża bo sklep w miarę nowy i już na starcie aż kilkoro pracowników zrezygnowało z wątpliwej przyjemności pracowania z taką kadrą. Do tego brak jakiegokolwiek socjalu i premii.

Co można ulepszyć:

Szkoda czasu i nerwów za tak żałosne pieniądze i warunki.

Pracował w firmie 2-5 lat

Kasjer-sprzedawca

Zalety:

«Kierowniczka» — Ciągłe zmiany grafiku, nie ma Cię w pracy — godzinę przed dowiadujesz się, że jednak musisz przyjść do pracy. Oj nie daj Boże pójdziesz na L4, lub weźmiesz urlop na żądanie to od razu cały miesiąc drugich zmian + każdy weekend pracujący. Kierowniczka wciska urlop tak, aby było dla niej jak najlepiej nie ważne czy chcesz czy nie… Idziesz i koniec. Jeżeli chodzi o przerwę to niestety nie ma na nią czasu te 15 minut możesz sobie wsadzić w cztery litery, jeżeli jest kolejka — wracasz na kasę i nie ma przebacz + przerwa zazwyczaj w godzinach 20/21, lub około 13 zależy od zmiany.

Co można ulepszyć:

Cała reszta w porządku, zgrana ekipa et cetera. Ale mimo wszystko polecam zmienić kierownika bo aktualnie to gorzej niż dramat. Ciekawe kiedy góra zwróci uwagę na to, że ktoś przychodzi do pracy i po chwili się zwalnia…

Gorzów Śląski
Stanowisko nie podane
Zalety:

nie polecam dino, nie sa zadowoleni z wykonanej pracy wszystko jest źle liczy sie tylko by lider nie oberwał za wew kontrole. Chce skonczyc z nimi współprace jak najszybciej.

Co można ulepszyć:

ciągle nadgodziny i wieczne pretensje regionalnych i liderów ze nic nie jest zrobione.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Dino to wiodący gracz w perspektywicznym i rosnącym segmencie średniej wielkości supermarketów zlokalizowanych w pobliżu miejsc zamieszkania klientów i jedna z najszybciej rosnących sieci, pod względem liczby sklepów i przychodów ze sprzedaży, na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce.

Lokalizacja sklepów Dino

W ciągu ostatnich lat sieć Dino rozwijała się dynamicznie – liczba sklepów wzrosła ze 111 na koniec 2010 r. do 1218 na koniec 2019 r.

Sklepy Dino można znaleźć na terenie całej Polski. Sklepy Dino są zlokalizowane głównie w mniejszych miejscowościach, małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast, w lokalizacjach wygodnie dostępnych dla klientów.

Oferta Dino

Dzięki znakomicie dopracowanej sieci logistycznej, opartej na czterech centrach dystrybucyjnych: w Krotoszynie, Jastrowiu, Wolborzu i Rzeszotarach 5 tysięcy produktów, w większości świeżych oraz pod znanymi markami (w tym pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) trafia zawsze na czas do wszystkich naszych marketów.

Bogata oferta mięs i wędlin wyróżnia nas na tle konkurencji. Każdy sklep Dino posiada stoisko mięsne z obsługą, w którym można kupić wysokiej jakości mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane przez Agro-Rydzynę, zakład mięsny z Grupy Dino.

Zdjęcia od pracowników firmy Dino

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Dino

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Dino do zatrudnienia?

⚡ Z 8 pracowników firmy Dino 0 poleca pracę w firmie, 8 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Dino

8 pracowników firmy Dino ocenia rozmiar wynagrodzenia na 1,4 z 5

💼 Jak pracownicy Dino oceniają zarząd firmy?

8 pracowników firmy Dino ocenia pracę zarządu na 1,3 z 5

📈 Jak pracownicy Dino oceniają karierę w firmie?

8 pracowników firmy Dino ocenia karierę w firmie na 1,3 z 5