Работа в Biedronka

Отзывы сотрудников о компании Biedronka

Biedronka to bardzo dobrze znana wszystkim Polakom sieć sklepów, których właścicielem jest Jeronimo Martins Polska S.A - największa sieć detaliczna w naszym kraju. Biedronka w Polsce to już ponad 2690 wielobranżowych sklepów zlokalizowanych w ponad tysiącu miejscowości. Strategia sieci opiera się przede wszystkim na oferowaniu klientom wyselekcjonowanej oferty produktów – nie tylko w niskich cerach, ale też nienagannej jakości. Co ciekawe, Biedronka jest już z nami na rynku od ponad 20 lat. Ponadto sieć sklepów Biedronka wyróżnia się tym, że 9 na 10 jej produktów pochodzi z Polski, co wzmacnia krajowy rynek.

Biedronka - osiągnięcia

Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w naszym kraju w ciągu minionych 21 lat ponad 11 mld złotych, owoce tego są obfite, między innymi dzięki temu mamy do czynienia z polską firmą zajmującą drugie miejsce na podium pod względem wielkości. Biedronka ze srebrnym medalem została też wyróżniona jako przez dziennik „Rzeczpospolita” jako jedna z najcenniejszych polskich marek.

Praca w Biedronce – opinie, kariera, profity

Na dzień dzisiejszy w Polsce dla Jeronimo Martins pracuje już ponad 55 tys. pracowników – którzy to chętnie dzielą się swoimi opiniami na forum pracowników Biedronka.

Możliwości kariery, które oferuje spółka to przede wszystkim praca w Biedronce dla:

• sprzedawców, magazynierów, kierowców
  • osób pracujących na stanowiskach w centrach dystrybucyjnych,
  • specjalistów i menedżerów pracujących w:
  1. biurach regionalnych
  2. centrum usług wspólnych w Poznaniu,
  3. centrum przetwarzania danych w Kostrzynie Wielkopolskim
  4. biurze głównym w Warszawie.
Warto czytać opinie - praca w Biedronce staje się wtedy człowiekowi bliższa. Warto, aby zdobyć przydatne informacje dla siebie, jako potencjalnego pracownika. Dzięki temu można pozyskać wiarygodne opinie na temat zarobków czy warunków pracy. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki hasła typu „Biedronka zarobki” czy też „biedronka praca opinie”, aby w szybki i łatwy sposób dotrzeć do źródła informacji poznając zarobki w Biedronce tudzież inne cenne newsy, komentarze i opinie dotyczące zatrudnienia dla Jeronimo Martins w Polsce.
Феникс
Магнит Косметик