Работа в Rossmann

Отзывы сотрудников о компании Rossmann

Sieć drogerii Rossmann to niekwestionowany lider na rynku kosmetycznym w Polsce – firma znajduje się wysoko na podium produktów drogeryjnych nie tylko w naszym kraju. Ekspansja sklepów Rossmann robi niesamowite wrażenie – bezustannie powstają nowe drogerie na mapie naszego kraju, a co za tym idzie – jest to równocześnie firma tworząca niezmiennie coraz to więcej stanowisk pracy.

Wizja firmy

Zasadniczą ideą, która przyświeca pracy marki jest Klient. Rossmann podkreśla, że to właśnie ciągłe odpowiadanie na jego potrzeby i oczekiwania motywuje firmę do działania, czego efektem jest bogata i atrakcyjna oferta. Nie bez znaczenia dla rozwoju sieci sklepów jest także wzorowa współpraca z dostawcami budowana od podstaw. Kładzie się tutaj nacisk przede wszystkim na budowę relacji z kontrahentami, w oparciu o uczciwość i szacunek. Nie można też zapomnieć, że do sieci sklepów rozsianych po całej Europie trafiają także produkty sygnowane logo marki – Rossmann jest nie tylko dystrybutorem kosmetyków, ale także ich producentem.

Praca w Rossmanie – opinie, zarobki, ważne informacje

Rossmann jako prężnie rozwijająca się sieć sklepów ceni sobie działanie w zespole i podkreśla, że za sukcesem firmy stoi nikt inny, jak właśnie pracownicy. Praca w Rossmanie jest znana jako zatrudnienie dające poczucie bezpieczeństwa, z racji wielkiej chęci pracodawcy do zawierania współpracy w oparciu o umowę o pracę.

Ponadto Rossman jako pracodawca zapewnia:

• szeroki pakiet świadczeń socjalnych ( w tym dofinansowanie kolonii dla dzieci)
  • uczciwe zarobki
  • szkolenia pracowników
  • możliwość rozwoju i awansu
  • praca również dla młodych ludzi chcących zdobyć doświadczenie
  • kadra menadżerska składającą się wyłącznie z Polaków

Rosmann - opinie

Aby pozyskać rzetelne opinie na temat tego czy tak rzeczywiście wygląda praca Rossmann i poznać opinie – warto skorzystać z obiektywnego źródła wiedzy, jakim jest niewątpliwie forum pracowników Rossmann. Dzięki temu można poznać nie tylko zarobki w Rossmann, ale też zweryfikować informacje na temat pracy udostępnione na stronie pracodawcy z punktu widzenia zatrudnionych osób.

To nieocenione źródło wiedzy, bez względu na to czy kogoś interesują przede wszystkim zarobki w Rossmannie czy też inne istotne informacje na temat pracy w tej firmie.
Феникс
Touch