Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

4 Polecają pracę w firmie.

3 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Rossmann

Stanowisko
Miasto
Stanowisko nie podane
Zalety:

Spędziłam tam pół roku, nie mam nic dobrego do powiedzenia.

Co można ulepszyć:

To bardziej życie w sklepie niż praca. W waszym nowym domu będziecie regularnie wyzyskiwani i poniżani ekonomicznie, oznacza to brak sprawiedliwego grafiku, brak równomiernie rozłożonych obowiązków, ciągły stres i brak szacunku ze strony kierownictwa.

Stanowisko nie podane
Zalety:

Brak.

Co można ulepszyć:

Praca w Rossmannie to była jakaś pomyłka i nie życzę nikomu, żeby znalazł się w mojej sytuacji. Na stanowisku kasjer sprzedawca spędziłam rok. Próba wzięcia urlopu w oczach reszty kadry to przestępstwo, wszyscy mieli z tym ogromny problem. Najbardziej godziło to w kierowniczkę, która czuła się tym faktem bardzo pokrzywdzona. Koleżanki, którym udało się wziąć zwolnienie lekarskie i tak musiałby przyjść do pracy, aby siedzieć na zapleczu, bo inaczej podobno nie ma jak sklepu otworzyć. Ogólna dezorganizacja, kadra kierownicza absolutnie nie miała pojęcia o zarządzaniu, panował chaos i nic się nigdy nie dało zrobić. Do tego, naprawdę nie chciałabym mieć do czynienia ludźmi tego typu w prawdziwym życiu, fałszywi, obgadujący innych za plecami, chamscy, tacy właśnie są kierownicy w Rossmannie. Możesz zatem liczyć na regularne zmiany grafiku, które odbywają się bez Twojej wiedzy. Do tego powodzenia, z nadążeniem za nowymi promocjami, które zmieniają się codziennie, a czasami nawet parę razy w ciągu dnia, szczególnie, że nikt nie raczy Cię o Tym poinformować. Z każdą chwilą wymagają coraz więcej, nie dając nic w zamian. A klient tylko patrzy z politowaniem jak próbujesz nadążyć za kolejnymi promocjami, po prostu skandal. W tej pracy traktują Cię jak psa. Codziennie uczysz się nowej formułki. Pod warunkiem, że wyrobi się pełny etat to pensja nienajgorsza, ale trzeba praktycznie zamieszkać w sklepie, więc ostatecznie mam wątpliwości czy rzeczywiście warto. Do tego możemy również liczyć na zaproszenie do pracy w sobotę, z czego zawsze się cieszymy. Jeśli dopiero co zaczynasz swoją przygodę z Rossmannem to nie licz na taryfę ulgową, od razu rzucają Cię na głęboką wodę, bez żadnego przygotowania, bez żadnych szkoleń, bez niczego, powodzenia. Nie polecam.

Czy ta opinia jest użyteczna?10
Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Muszę powiedzieć, że praca i zarobki nienajgorsze. Po roku w Rossmannie da się nawet z tego wyżyć.

Co można ulepszyć:

Za to grafik to jakiś dramat, układany według widzimisię kierowniczki i ascendentu marsa w znaku panny. Nie ma co liczyć na urlop, ponieważ nie mogą nachodzić się dwie osoby naraz przez co cały układ diabli wzięli, termin od czerwca do września, jeśli przychodzisz jako nowy pracownik to urlop już we wrześniu. Jeśli jesteś singlem to spoko, w innym razie pracy nie polecam. Zapraszają też w soboty na 12 godzinny dzień pracy. Ja szukam nowej.

Stanowisko nie podane
Zalety:

Uszanowanko, dołączę się do osób chwalących pracę i zarobki. W moim wypadku trafiłam też na bardzo fajną ekipę, co robi ogromną różnicę w pracy, nie tylko ze współpracownikami, nawet kierownik trafił się bardzo kompetentny, można na niego liczyć.

Co można ulepszyć:

Za to gorzej jest jeśli wypadną Ci nocki, to zdecydowany minus, jednak nie rozumiem skąd biorą się te wszystkie negatywne komentarze, wystarczy się zwolnić.

Czy ta opinia jest użyteczna?10

Co można ulepszyć:

Odradzam pracę w tej firmie może na początku jest fajnie i miło. Ciągle zmiany w grafiku. Życie układane pod grafik a i tak z dnia na dzień coś się wydarzy i następuje dodatkowa zmiana. Przychodzę ie do pracy za kogoś bo ktoś się rozchoruje albo weźmie urlop na rzadanie. Nicki w Rossmannie to jakaś pomyłka pracując od 16 do 2 w nocy w piątek idziesz na drugi dzień do pracy od 13. Ciągle jesteś pod telefonem. Nie ma tak że chodzisz 2 tyg na rano albo 2 tyg na popołudniowe chociaż popoludbiowki są zawsze ciągiem rzadko kiedy jest tak że idziesz 2 tyg na rano. Ranna zmiana jest od 10 do 18. I mając cały tydzień takie lub podobne godziny pracy to nazywa się ranna zmiana. Niskie premiowane kasjerow pomimo tego że wykonują taka sama pracę jak wszyscy. Konkursy dla pracowników na obrót sklepu w grudniu to jakiś śmiech na sali kierownik sklepu za wyrobienie obrotu otrzymuje 1500zl premi brutto podczas kiedy kasjer który zapiepsz tak samo plus nocki ma premie 250 zł brutto. Masakra ta praca jest dobra dla ludzi którzy nie mają rodzin ani życia prywatnego.

Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracuję już przeszło rok i jak na razie jestem w miarę zadowolona. Głównie dzięki temu, że można tam dość dobrze zarobić. Co jak co, ale w Rossmannie zarobki są godziwe, a oprócz tego dodają jeszcze pakiet benefitów. Można też z czasem awansować na zastępcę kierownika, na co po cichu liczę, ale to już trzeba mieć trochę stażu pracy tam. Atmosfera jest fajna, mam w sklepie miłe dziewczyny, dogadujemy się między sobą. Ale jest też parę złych stron, jak to że czasem wypadają zmiany nocne, mnie to akurat nie pasuje. I grafik trudno dopasować do siebie, zwłaszcza że czasem potrafi się zmienić w ostatniej chwili.

Czy ta opinia jest użyteczna?01
Stanowisko nie podane
Zalety:

Jak ktoś interesuje się kosmetykami, a przy tym lubi obsługę klienta, to powinien spróbować pracy w Rossmannie. Jak dla mnie nie ma tam większych wad. Wypłata dobra i zawsze przychodzi na czas, a są też dodatkowo benefity na poziomie, bo i prywatne ubezpieczenie i zniżki na produkty ze sklepu, dla mnie to fajne rozwiązanie. I jeszcze współpracowniczki mam super, więc już w ogóle rewelacja. Do grafiku też nie mogę się przyczepić. Wiadomo, że czasem bywa ciężko, bo jednak trochę jest tu pracy fizycznej, ale mnie to akurat nie przeszkadza.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Sieć drogerii Rossmann to niekwestionowany lider na rynku kosmetycznym w Polsce – firma znajduje się wysoko na podium produktów drogeryjnych nie tylko w naszym kraju. Ekspansja sklepów Rossmann robi niesamowite wrażenie – bezustannie powstają nowe drogerie na mapie naszego kraju, a co za tym idzie – jest to równocześnie firma tworząca niezmiennie coraz to więcej stanowisk pracy.

Wizja firmy

Zasadniczą ideą, która przyświeca pracy marki jest Klient. Rossmann podkreśla, że to właśnie ciągłe odpowiadanie na jego potrzeby i oczekiwania motywuje firmę do działania, czego efektem jest bogata i atrakcyjna oferta. Nie bez znaczenia dla rozwoju sieci sklepów jest także wzorowa współpraca z dostawcami budowana od podstaw. Kładzie się tutaj nacisk przede wszystkim na budowę relacji z kontrahentami, w oparciu o uczciwość i szacunek. Nie można też zapomnieć, że do sieci sklepów rozsianych po całej Europie trafiają także produkty sygnowane logo marki – Rossmann jest nie tylko dystrybutorem kosmetyków, ale także ich producentem.

Praca w Rossmanie – opinie, zarobki, ważne informacje

Rossmann jako prężnie rozwijająca się sieć sklepów ceni sobie działanie w zespole i podkreśla, że za sukcesem firmy stoi nikt inny, jak właśnie pracownicy. Praca w Rossmanie jest znana jako zatrudnienie dające poczucie bezpieczeństwa, z racji wielkiej chęci pracodawcy do zawierania współpracy w oparciu o umowę o pracę.

Ponadto Rossman jako pracodawca zapewnia:

• szeroki pakiet świadczeń socjalnych ( w tym dofinansowanie kolonii dla dzieci)
  • uczciwe zarobki
  • szkolenia pracowników
  • możliwość rozwoju i awansu
  • praca również dla młodych ludzi chcących zdobyć doświadczenie
  • kadra menadżerska składającą się wyłącznie z Polaków

Rosmann - opinie

Aby pozyskać rzetelne opinie na temat tego czy tak rzeczywiście wygląda praca Rossmann i poznać opinie – warto skorzystać z obiektywnego źródła wiedzy, jakim jest niewątpliwie forum pracowników Rossmann. Dzięki temu można poznać nie tylko zarobki w Rossmann, ale też zweryfikować informacje na temat pracy udostępnione na stronie pracodawcy z punktu widzenia zatrudnionych osób.

To nieocenione źródło wiedzy, bez względu na to czy kogoś interesują przede wszystkim zarobki w Rossmannie czy też inne istotne informacje na temat pracy w tej firmie.

Zdjęcia od pracowników firmy Rossmann

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Rossmann

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Rossmann do zatrudnienia?

⚡ Z 7 pracowników firmy Rossmann 4 poleca pracę w firmie, 3 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Rossmann

7 pracowników firmy Rossmann ocenia rozmiar wynagrodzenia na 2,9 z 5

💼 Jak pracownicy Rossmann oceniają zarząd firmy?

7 pracowników firmy Rossmann ocenia pracę zarządu na 2,9 z 5

📈 Jak pracownicy Rossmann oceniają karierę w firmie?

7 pracowników firmy Rossmann ocenia karierę w firmie na 3,0 z 5