Работа в Intercars

Отзывы сотрудников о компании Intercars

Intercars to duża firma o zasięgu ogólnokrajowym specjalizująca się w szeroko pojętej motoryzacji i mechaniki. Zajmuje się zarówno pojazdami, jak i urządzeniami przemysłowymi. Ideą przyświecającą firmie jest oczywiście pasja – przedsiębiorstwo tworzą wyłącznie ludzie, którzy podchodzą do tych dziedzin z najwyższym zainteresowaniem.

Intercars – szeroka oferta

Praca w Intercars może być ciekawą propozycją dla osób wykwalifikowanych w różnych dziedzinach, bowiem firma prowadzi swoją działalność na licznych płaszczyznach. Przede wszystkim na terenie całej Polski prowadzi ona sieć warsztatów samochodowych, w których świadczy profesjonalne usługi. Inną sferą jej działalności jest sklep z częściami zamiennymi – firma potrafi pod tym względem spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Intercars oferuje swoim klientom także szeroką pomoc prawną w staraniu się o finansowanie zakupu samochodów lub maszyn do wyposażenia zakładów przemysłowych.

Praca w Intercars

Zarobki w Intercars są bardzo zróżnicowane, bowiem firma potrzebuje pracowników z wielu różnych dziedzin. Zatrudnienie znajdą tu oczywiście mechanicy i osoby wykwalifikowane w obsłudze i serwisowaniu różnych maszyn przemysłowych. W firmie mogą pracować również wykwalifikowani prawnicy, którzy są w stanie pomagać klientom w uzyskiwaniu finansowania dla swoich przedsiębiorstw na jak najlepszych warunkach. Wielką zaletą firmy Intercars jest to, że zapewnia ona swoim pracownikom wiele możliwości w kwestii rozwoju zawodowego.

Praca w Intercars – opinie

Forum pracowników Intercars jest fantastycznym miejscem dla każdego, kto interesuje się pracą w tej firmie. Wiele osób zastanawia się, ile zarabia się w Intercars oraz jak wyglądają warunki pracy w poszczególnych oddziałach przedsiębiorstwa. Można naturalnie kierować się tu podstawowymi informacjami zamieszczanymi przez samą firmę, ale nigdy nie dadzą nam one tak realnego obrazu jak opinie osób, które rzeczywiście miały styczność z tym pracodawcą. Dowiemy się przede wszystkim tego, jak wygląda tu atmosfera w pracy i jak traktowani są pracownicy. Jest to bardzo ważne, bowiem jedynie w firmie która daje nam do zrozumienia, że jesteśmy faktycznie ważni a nasza praca potrzebna będziemy czuli się dobrze. Nie bez znaczenia są również kursy i szkolenia zawodowe, na jakie można liczyć w takiej pracy.