Zostaw opinię
4,8
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Carrefour

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Sympatyczni pracownicy, miła atmosfera. Ciągle ruch w sklepie. Stawka nie najgorsza.

Krótki czas przerwy.

Pracuje w firmie 2-5 lat

Kasjer

Zalety:

Bardzo polecam tam pracę jako kasjerka, zawsze do każdego klienta się uśmiechałam a to dużo dawało, bo klienci byli bardzo mili i uprzejmi, bardzo dziękowali mi za pomoc i bardzo miłą obsługę

Pracował w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Dużym plusem tej pracy była atmosfera tego brakuje mi w nowej pracy. Kierownicy i Dyrektor bardzo pomocni. Dla mnie każdy moment pracy był przyjemny to kwestia nastawienia. Bardzo lubiłam ta pracę. Odeszłam tylko że względów finansowych.

Co można ulepszyć:

Zarobki nieadekwatne do zakresu obowiązków.

Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

To była moja pierwsza praca i jako taka to mogę powiedzieć, że była w miarę znośna. Podobała mi się wtedy atmosfera, bo trafiłam do sklepu, gdzie pracowali bardzo sympatyczni ludzie. Fajne było też to, że oferowali elastyczny grafik. Ale poza tym to cała reszta prezentowała się już przeciętnie. Wynagrodzenie niezbyt wysokie, szanse na awans niewielkie… I nie da się ukryć, że w Carrefourze pracuje się po prostu fizycznie. Także po swojej zmianie często byłam bardzo zmęczona i już na nic nie miałam siły. Do tego dochodził stres związany z podejściem klientów. To mi się bardzo nie podobało. W związku z tym po prostu zdobyłam trochę doświadczenia w tej firmie i postanowiłam poszukać czegoś innego.

Carrefour dla Ciebie

Stawiamy na stabilne zatrudnienie i pakiet różnorodnych świadczeń. Pomagamy dbać o zdrowie i rozwój pracowników, pamiętając też o bliskich. Dołącz do nas i wybierz benefity idealne dla siebie.

Poznaj nas lepiej

Dobrze wiemy, że nasi klienci lubią mieć wybór. My także doceniamy możliwość wyboru ścieżki rozwoju, miejsca pracy czy zawodowych wyzwań. Każdy z 16 000 pracowników Carrefour ma swoją historię. Zobacz, jak wygląda ich dzień pracy i poznaj nas lepiej!

Co jest dla nas ważne

W Polsce działamy od 20 lat. Każdego dnia podejmujemy decyzje na miarę handlowców, a także dbamy o relacje z klientami Carrefour. Chcemy łączyć tradycyjną pasję do handlu z innowacjami na miarę naszych czasów. Jak to możliwe? Doceniając indywidualność każdego pracownika i dbając o atmosferę w zespole. Jacy jesteśmy?

Zdjęcia od pracowników firmy Carrefour

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Carrefour

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Carrefour do zatrudnienia?

⚡ Z 4 pracowników firmy Carrefour 3 poleca pracę w firmie, 0 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Carrefour

4 pracowników firmy Carrefour ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,5 z 5

💼 Jak pracownicy Carrefour oceniają zarząd firmy?

4 pracowników firmy Carrefour ocenia pracę zarządu na 3,8 z 5

📈 Jak pracownicy Carrefour oceniają karierę w firmie?

4 pracowników firmy Carrefour ocenia karierę w firmie na 4,0 z 5