Работа в ЗАВОД 410 ЦА

Отзывы сотрудников о компании ЗАВОД 410 ЦА

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗАВОД 410 ЦА» представляє собою потужне авіаремонтне підприємство - одне з провідних підприємств на пострадянському просторі на сьогоднішній день, яке виконало  капітальний ремонт понад шести тисяч літаків і сорока тисяч авіаційних двигунів, що має репутацію стабільного і надійного партнера.

Історія заводу - це яскраве оповідання про те, як з невеликої авіаремонтній бази, самовідданою і часом героїчною працею досягнуто те, що ми маємо - професійний і згуртований колектив, міцні трудові традиції, виробнича база, ресурси, ефективна управлінська стратегія.

Успішне вирішення поставлених завдань забезпечено стабільністю підприємства, його постійним розвитком. Виробнича база та закладений потенціал, дозволяють не тільки зміцнити досягнуті позиції, а й примножити їх, освоюючи і розвиваючи нові напрямки, пов'язані з освоєнням ремонту нових типів авіаційної техніки.