Работа в Бінокль Кава

Отзывы сотрудников о компании Бінокль Кава

Компанія «Бінокль Кава» - українська мережа сучасних кав'ярень швидкого обслуговування з чотирма працюючими локаціями в місті Києві.

Київ, м. Деміївська, просп. Голосіївський, 32 Київ, м. Хрещатик, вул. Хрещатик, 17 Київ, м. Палац Україна, вул. Велика Васильківська, 114 Київ, м. Мінська, вул. Маршала Тимошенка, 29

Кава формату «to go» від «Бінокль кава» - це:

• Стандарти обслуговування: френдлі-кавярні, де вас завжди зустрічають друзі-бариста.
  • Висока стандартизована якість: лише свіжеобсмажені зерна – з високогірних плантацій Сальвадору, Гондурасу, Колумбії, Бразилії.
  • Зважений асортимент меню: ідеальний перелік кавових напоїв та перекусів до кави (сир, круасани та оригінальні десерти).
  • Зручне розташування: локації поруч з метро, щоб дозволяє зручно завітати до нас дорогою на роботу або в обідню перерву.

Місія компанії «Бінокль Кава» - створити ідеальні умови для швидкого відпочинку якомога більшої кількості гостей кав’ярні, що дозволить їм зарядитися та провести грандіозний день.

Саме тому ми постійно розширюємо мережу наших кав'ярень і шукаємо нові таланти в молоду і дружну команду компанії.

Ми віримо - наші кав'ярні змінюють кавову культуру України. Запрошуємо тебе створювати цю історію разом з нами.

КОФЕВАРИМ
Мон’дэлис Русь