Работа в LNZ Group

Отзывы сотрудников о компании LNZ Group

Июнь 2022
Працюю вже другий рік. Подобається все. Приємний колектив, всі готові тобі допомогти. Якщо добре працюєш - це завжди помітять і оцінять. По умовам праці найліпша компанія де я працювала
Все супер, немає зауважень. Іноді влітку трохи спекотно у офісі

Январь 2019
Днепр
Я працюю у фінансовому відділі ЛНЗ Груп. Працюю тут з вересня 2017 року На співбесіді здалось, що керівництво надміру вимогливо ставиться навіть до пошуку нових працівників (чучуть здалось, що мене і не візьмуть на роботу)). Але вже більше року як працюю і все норм. Команда у нас дружна, продуктивна. Начальство не кусається)).
Мене влаштовують умови праці на цій роботі, про зміну місця роботи не задумуюсь.

Январь 2019
Киев
Восхищает стремление ЛНЗ к совершенству. Новой техникой обеспечено 80% отделов компании, (это только за последние 2 года) и работа кипит. Приятно трудиться в условиях современного мощного предприятия, особенно, если эта работа ещё и оценивается по достоинству.
ЛНЗ по праву можно назвать эталоном среди компаний, я считаю. Бесконечно горд тем, что здесь работаю!))

Ноябрь 2018
Уже пішов другий рік як працюю в LNZ. В комерційному відділі. Не жаліюсь)). Мені подобається моя робота, і те чим я займаюсь. Зарплата нормальна, умови теж, відношенням між працівниками і керівництвом нормальне.
Кавомашину :))

Часто задаваемые вопросы о работе в компании LNZ Group

Рекомендуют ли сотрудники компанию LNZ Group для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию LNZ Group для трудоустройства, на основании 4 оценок.

Сотрудники компании LNZ Group оценивают оплату труда на 5 из 5, на основании 4 оценок.

Сотрудники компании LNZ Group оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 4 оценок.

Сотрудники компании LNZ Group оценивают возможности карьерного роста на 4.8 из 5, на основании 4 оценок.

Вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг LNZ Group. Спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових і насіння олійних культур. LNZ Group розвиває три напрямки – дистрибуцію, насінництво (повноцінне і якісне, з гібридизацією) і агровиробництво, вирощування зерна.

Bayer Россия
ГК АГАТ