УНТ, Інформаційне Агентство

УНТ, Інформаційне Агентство

Отзывы о УНТ, Інформаційне Агентство

Работает в компании 1-2 года

Плюсы: Дружній колектив, хороші умови праці, повний соцпакет. Стабільність це головне. Наш ефір виключно українська мова, головне що цінують в УНТ, це професійність та чесність. Дякую керівництву.

Что можно улучшить: все добре

Работает в компании 3-5 лет

Плюсы: В Інформаційному агентстві УНТ, працюю і буду працювати, так як колектив та умови праці чудові.
Вас вітаєм з Новим роком!
А наступним нашим кроком
Побажання щастя є.
Хай зозуля накує

Вам ще років сто кохання,
Визнання і процвітання.
Доля вірно хай пильнує,
Всюди успіх вам дарує,

Друзів вірних, сонця світло,
Здійснення всього на світі.
Хай цей рік дарує вам
Велич мрій, думок і планів, і веселих пару грамів
За здоров’я й радість нам.

Что можно улучшить: працюю сьогодні(((

Работает в компании 3-5 лет

Плюсы: З новим роком друзі!
Приєднуюсь до своїх колег, в УНТ все стабільно. Якщо хтось звільнюється так по сімейним або особистим причинам. Я працював на багатьох каналах, там звільнюють людей кожен день. В УНТ звільнюють за куріння або прогул. Офіс дуже хороший, хто був погодиться що все, меблі і обладнання нові. чисто тепло, завжди б так.
В травні обіцяють заробітню платню збільшити.
З запуском нової студії буде ще краще.

Что можно улучшить: палити прийшлось кинути, хорошо це чи погано? мабуть хорошо.
Сьогодні і всі свята будемо працювати.
в коментах з підписами "аноніми" та інші таких людей не пам'ятаю, сайт О РАБОТЕ, інструмент мочити конкурентів, пиши що хочеш і ніхто не дізнається хто автор.

Плюсы: Підтримую Олексія в УНТ все добре! Хто працює добре того цінують на любій роботі.

На сайті "о работе" треба свої послуги рекламувати.

Презентаційний фільм в телевізійному форматі MPEG-4, якості Full HD 1920x1080 хронометраж від 2-х до 60 хв.

Фільм (ролик) на профільну тему з використанням наданих фото та відео матеріалів, що презентує основну концепцію Вашого бізнесу, як найпотужніший інструмент просування бренду компанії або послуги на ринку .

Презентаційний фільм – це фактично «візитівка» фірми, в якій зазвичай описуються основи діяльності компанії: історія, цілі, завдання та перспективи розвитку.
Ролик допоможе Вам досягти основної мети – ефективно донести до цільової аудиторії важливу інформацію та вкаже на конкретний продукт або послугу. Матеріалами для створення фільму стануть надані Вами фото- та відеоматеріали, а також відео, що буде зняте нашими спеціалістами.

За допомогою презентаційного, іміджевого, корпоративного відео Ви зможете:

• Презентувати свою компанію, продукцію, послуги.
• Заявити про нові бізнес-проекти та озвучити новини вашої компанії.
• Показати свою перевагу над конкурентами.
• Підкреслити індивідуальність, зміцнити авторитет та репутацію.
• Донести матеріал саме до Вашої цільової аудиторії.
• Зробити чіткий та зрозумілий глядачеві заклик до дії.
• Знайти бізнес-зв’язки та цільову аудиторію потенційних споживачів.
• Вивести бізнес на новий рівень – за межі Вашого регіону.
• Завоювати позитивний імідж для свого бізнесу.
• Збільшити прибуток за рахунок демонстрації відеороликів, що відмінно працюють як в інтернеті, так і на телебаченні.

Зйомка може проходити у Вашому офісі, підприємстві в форматі інтерв’ю з керівником, або представником компанії.

Презентаційний фільм зараз є не розкішшю, а необхідністю, адже саме він дозволяє Вам візуалізувати ваші товари, послуги, громадську позицію, донести до суспільства важливу інформацію та досягти своїх цілей.

Вартість створення презентаційного фільму - від 10000 гривень.

Что можно улучшить: В УНТ все добре", хоча на жаль сьогодні в мене й в 15 моїх колег робочий день((( студію нову до кінця лютого треба зробити. "Свобода слова" на ICTV на другий план відійде)
А на сайті "О работе" треба свої послуги рекламувати) що й зробила).

Украинское народное телебачення - інтернет-телеканал, мовлення якого складають інформаційні, розважальні та пізнавальні програми, наукові та документальні фільми.

Star TV (Стар ТВ), телеканал
Наш Формат