Работа в УНТ

Отзывы сотрудников о компании УНТ

Інформаційне агентство УНТ

Стань обличчям четвертої влади в своєму регіоні!

Формуйте громадську думку на основі Ваших переконань!

Інформаційне агентство УНТ: Вид діяльності: інформаційне агентство, Ліцензія: Серія ДР – НР №00118, від 03 вересня 2014 року, НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА РАДІОМОВЛЕННЯ.

Провайдери IP TV телебачення транслюють прямий ефір УНТ - «УНТ онлайн»

Інформаційне агентство УНТ - це найефективніший спосіб донести свою активну життєву і громадську позицію до громадян України та світу стосовно міжнародної, державної, соціальної, суспільно-політичної, комерційної, а також важливої для суспільства інформації. Ви отримаєте суттєві переваги від співпраці з нами. Наші співробітники – це кваліфіковані фахівці, які вміють і знають: як краще видати в ефір те, що принесе Вам перемогу на виборах.

УНТ - соціальний проект для народу України!

Ми допоможемо Вам донести свою громадську позицію до народа України та світу, щоб разом побудувати християнську, демократичну європейську державу з розвинутим громадянським суспільством, яке будується на інституціях могутньої державної та приватної власності, з потужними правоохоронною і судовою системами, які буде обирати та контролювати народ через депутатів місцевого самоврядування.

Новітні технології Інформаційного агентства УНТ:

Принцип подання інформації цих проектів ґрунтується на основі громадських слухань у режимі прямого ефіру – онлайн-телеміст. Це дає Вам можливість, знаходячись в студії УНТ, спілкуватись з Вашою цільовою аудиторією в усіх областях України. Безпосередню участь в телепередачі можуть приймати як члени Вашої команди, так і телеканали, журналісти інтернет-видань та друкованих ЗМІ, органи місцевого самоврядування та інші зацікавлені особи.

Проведення Всеукраїнського телемосту – будуть отримувати 250 телеканалів та близько 800 інтернет-видань, друковані ЗМІ.

Анонсування профільним підприємствам, закладам, державним установам буде з урахуванням тематики Ток-шоу.

Телеміст - до 100 абонентів онлайн, з можливістю виходу в ефір кожного в HD якості.

В кожній з 100 точок відео-доступу можуть бути присутні сотні, тисячі громадян. Загалом такий захід може об’єднати більше мільйона людей.

Точка відео-доступу  має технічну можливість робити трансляцію з веб-камери 25 кадрів в секунду з мікрофоном, або з відеокамери.  Швидкість потоку до 6 Мбіт/с, що дозволяє транслювати програму телеканалам не тільки ефірним, але й тим, що отримали ліцензію в цифрі. Зараз включається 3G інтернет – це збільшить відвідування новин з відео.

У наших ток-шоу може брати участь в студії УНТ до 32 учасників (спікерів). Крім того Ви отримаєте до 100 точок доступу до Веб-камер мешканців України та світу, які також беруть участь у прямому ефірі з можливістю онлайн-голосування за Вас та Ваші ідеї.

Для того, щоб стати повноцінним учасником діалогу, треба мати лише комп’ютер з Веб-камерою, підключений до мережі Інтернет. Вам не треба встановлювати додаткове програмне забезпечення! Долучитися до участі в прямому ефірі можна за допомогою одного переходу на Web-посилання, яке буде надіслано на електронну адресу Вам та Вашим представникам (кандидатам в депутати). Таким чином, Ви та Ваші представники (100 учасників) можуть проводити в режимі онлайн-телемосту наступні масові заходи:

• Громадські слухання;
  • Збори партії;
  • Конференції з акціонерами;
  • Обговорення актуальних проблем з громадянами різних областей України та світу.

Передачі УНТ в форматі телеміст:

Увага! Ми надаємо Вам або Вашому представнику унікальне право в режимі онлайн-телемосту, в якості експерта та громадського діяча, брати участь у програмах різної тематики: соціального значення, освіти, науки, боротьби з корупцією, проблеми з кредитами в банках, проблеми пенсіонерів, комунальні послуги, дитячі садки, школи, студенти, та інших,  а це близько 15 програм (в режимі телемосту), хронометраж від 5 до 120 хвилин, приклад: «Гість УНТ», «Важливий аспект», «Всеукраїнська профспілка юристів», «Депутатський корпус», «Народна Люстрація», «Пенсіонер», «Банківське кредитування», «Студент», «Школярик», «Центр допомоги учасникам АТО», «Волонтери України», «Герої АТО», «Національна ідея» та інших.

Всі відеоматеріали передач УНТ, у телевізійному форматі високої якості MPEG-4 Full HD 1920x1080, знаходитимуться на ftp://video.unt.ua  Відеоматеріали для телеканалів та інтернет- видань знаходяться на нашому сервері в безкоштовному доступі.

Наші журналісти виготовлять новинні сюжети у телевізійному форматі MPEG-4, що будуть розміщені на сайті УНТ. Крім того, нашими найкращими фахівцями буде щоденно написано необхідна кількість статей.

Для Вас буде виготовлено необхідна кількість презентаційних фільмів телевізійного формату  MPEG-4 Full HD 1920x1080, тривалістю від 2-х до 60 хвилин, які, за Вашим бажанням, в подальшому, можуть редагуватись.

В партнерах УНТ 788 журналістів. Можливість написання та викладення до 5000 статей на 300 сайтах.

Мета створення:

• Висвітлення Ваших заходів, акцій та інших подій як на території держави, так і у всьому світі.
  • Надання високоякісної відео-, фото-, аудіо- та текстової інформації як для інтернет-видань, так і для телевізійних компаній.

Очікуваний ефект від створення передачі, прес-конференції, громадських суспільно-політичних слухань:

• Створення передач громадських слухань приверне увагу громадськості до діяльності Вашої громадської позиції та сприятиме популяризації і підвищенню рейтингу та довіри до Вас.
  • Інтернет-технології забезпечать спілкування з глядачем в прямому ефірі. А відеозв'язок з громадянами, регіональними представниками Вашої партії, об’єднаннями громадян, дозволить проводити обговорення в режимі телемосту.
  • Виготовлення відеопродукції на новому обладнанні якості Full HD 1080i дасть можливість отримати телевізійний продукт для використання на будь-яких телеканалах світу та використовувати відео в своїх презентаційних фільмах і рекламних промо-роликах.

Рекламно-іміджевий блок:

• розробка іміджу та тренінги;
  • рекомендації щодо контенту та дизайну друкованої продукції (листівки, плакати тощо);
  • рекомендації щодо контенту та дизайну зовнішньої реклами (білборди, лайтбокси тощо);
  • рекомендації та виготовлення радіо- та відеороликів;
  • рекомендації з дизайну сувенірної продукції;
  • оперативна розробка та дизайн фірмового стилю;
  • створення макетів друкованої продукції;
  • створення сайтів.

Прийнявши рішення щодо співпраці з нами, Ви зможете досягти поставленої мети та отримати значну перевагу перед Вашими конкурентами.