Работа в ТАКС КОНЕКШИНС ГРУП

Отзывы сотрудников о компании ТАКС КОНЕКШИНС ГРУП

ТОВ «ТАКС КОНЕКШИНС ГРУП» провадить активну консультаційну діяльність у сфері податкового та бухгалтерського обліку. За допомогою до нас звертаються платники податків різних організаційно-правових форм і систем оподаткування, у яких є бажання отримувати аргументовані експертні відповіді на професійну тематику атакож випускає бухгалтерську газету "Справжня бухгалтерскьа газета"

НАША ІСТОРІЯ ТА ПОДІЇ

14.02.2012 р. — дата створення ТОВ «Редакція газети «Про приватних підприємців та єдиний податок».

Березень 2012 р. — вийшов у світ перший номер газети «Про приватних підприємців та єдиний податок». Номер було випущено з метою безоплатної роздачі підприємцям м. Києва через затримку реєстраційними органами строків видачі свідоцтва про реєстрацію ЗМІ.

Травень 2012 р. — підприємство отримало Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ (серія КВ № 18926-7716Р від 14.05.2012 р.).

Червень 2012 р. — газета отримала індекс у каталозі ДП «Преса» (68043) і почала розповсюджуватися через відділення «Укрпошти».

Червень 2012 р. — працівники редакції провели семінар на тему «Єдиний податок для приватних підприємців».

01.01.2013 р. — кількість передплатників газети перевищила 1000 осіб. Дякуємо всім за визнання!

14.02.2013 р. — підприємство відсвяткувало першу річницю своєї діяльності. Усі задоволені першими результатами та вірять у перспективність нашої роботи. Підприємці, безумовно, відчують нашу турботу.

Лютий 2013 р. — підприємство отримало свідоцтво субʼєкта видавничої справи (серія ДК № 4493 від 25.02.2013 р.).

Лютий 2013 р. — спільно з бухгалтерським сервісом «Інтерактивна бухгалтерія» започатковано випуск серії бухгалтерських практикумів «Професійна бібліотека бухгалтера». Видано перший бухгалтерський практикум «Поворотна фінансова допомога в обліку підприємств та підприємців».

Березень 2013 р. — випущено другий бухгалтерський практикум «Звичайні ціни — 2013. Перша практика». Практикум викликав неабиякий інтерес не лише у приватних підприємців, а й у бухгалтерів усіх компаній (підприємств, організацій, установ), які з початку року змушені були вивчати нові правила застосування звичайних цін.

Лютий 2014 р. – оновлено сайт газети;

Листопад 2013 р. - Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Про приватних підприємців та єдиний податок» перейменовано в Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАКС КОНЕКШИНС ГРУП», що є прямим його правонаступником

Травень 2014 р. – ТОВ «ТАКС КОНЕКШИНС ГРУП» отримує свідоцтво про реєстрацію нового ЗМІ – «Справжня Бухгалтерська Газета»

Липень 2014 р. — вийшов у світ перший номер «Справжньої Бухгалтерської Газети».

Справжня бухгалтерська газета» - професійне видання, орієнтоване на задоволення інформаційних професійних потреб бухгалтерів малих, середніх та великих підприємств, які відчувають необхідність підтримувати рівень своїх професійних знань, прагнуть бути в курсі ключових змін у податковому законодавстві та сфері бухгалтерського обліку, але при цьому бажають ефективно використовувати кошти підприємств та витрачати свій особистий час у власний розвиток, а також на активних приватних підприємців, які прагнуть набувати та поглиблювати свої знання податкового законодавства.

Назва: «Справжня бухгалтерська газета» (українською мовою), газета «Настоящая бухгалтерская газета» (російською мовою).

Девіз газети: Чесно. По суті. Корисно.

Засновник і видавець:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАКС КОНЕКШИНС ГРУП»