1,4
Оценка работы Interfill
Оплата труда
1,0
Ужасно
Начальство
1,3
Ужасно
Рабочее место
1,5
Ужасно
Коллектив
2,3
Плохо
Карьерный рост
1,0
Ужасно
Рекомендуют для трудоустройства
0

0 рекомендуют работу в компании.

4 не рекомендуют компанию для трудоустройства.

0 воздержалось.

Отзывы сотрудников о компании Interfill

Должность
Город
Оплата трудаНачальствоРабочее местоКоллективКарьерный рост
Ужгород
Работал в компании 2–5 лет
Не рекомендует для трудоустройства

Упаковщик

Плюсы: 

Плюсів немає і близько.

Что можно улучшить: 

Все! Від умов праці, зарплатні і до вкладання в техніку, яка працює на честному слові! Краще економити на адміністрації які вище 10 тисяч получають, ніж на бідних робочих! Колективу нема взагалі, зарплати малі всі лише крадуть ті дешеві шампуні! Стидно комусь говорити що там працюєш, відразу ржуть з тебе!

Отзыв полезен?00
Оплата трудаНачальствоРабочее местоКоллективКарьерный рост
Ужгород
Работал в компании 1–2 года
Не рекомендует для трудоустройства

Упаковщик

Плюсы: нема
Что можно улучшить: Все! Від заміни директора до вкладання грошей в завод, щоб були нормальні умови праці і гідні зарплати! Це гірший завод, що я бачив за своє життя!
Отзыв полезен?50
Оплата трудаНачальствоРабочее местоКоллективКарьерный рост
Ужгород
Работал в компании 1–2 года
Не рекомендует для трудоустройства

Пакувальник

Плюсы: В Інтерфілі нема плюсів, завод приклад, яким завод не повинен бути!
Что можно улучшить: Все від умов праці до з/п! Керівництво бездарне і жадібне, прості робочі як зашугані раби ходять на роботу стоять там по 8-12 годин за мізерні зарплати, а адміністрація, яка нічого не робить жирує собі!
Отзыв полезен?40
Ужгород
Попытка трудоустройства
Не рекомендует для трудоустройства

Інженер

Плюсы: Компанія займається виготовленням косметики і побутової хімії, на заводі близько 200 робітників. Я був не довгий час в цій компанії аж тиждень) Але враження на все життя! До працівників ставлення погане, Вас не поважають і не цінять на цій роботі, люди на конвеєрі монотонно працюють за копійки. Начальство не відповіддає ні за що, а просто звалюють на підлеглих роботу і відповідальність, навіть якщо сталась проблема а в ній винуваті менеджери то на Вас все спишуть. Я йшов на посаду інженера в відділ якості, але інженери в них займаються вхідним контролем! Обєми роботи космічні (в мене 10 років стажу на підприємствах Інженером по якості) ніде на заводах немає такого обєму роботи. У відділі пакувальних матеріалів де я був, і всього лише двоє людей. Мене вчив інженер який працює тривалий час, він звільнявся з компанії(розумію чому), коли я побачив обєм і кількість за мізерну зарплатню, я звільнився. Не рекомендую йти на цей завод! Вас чекає(опишу посаду Інженер по якості): -150$-заробітня плата незалежно скільки Ви працюєте(ті люди які там працюють 5 років теж мають що і я який прийшов з вулиці)на інших заводах по регіону для початківця від 250$+підняття+бонуси і премії. -ставлення погане, Вас тут не поважають і Ваша гідність, ідеї, і т.д всім до одного місця -карєрного росту немає ніякого, працівники можуть чекати 10-20 років щоб піднятись на одну сходинку вище по карєрі -деякі люди тут "замазані", у відділі де я був була дівчина яка сиділа в телефоні і нічого не робила, мені сказали що в неї сестра начальниця на заводі тому її не трогають, а хлопець працював за двох (на мою думку із за цього і звільнився що не вигрібав за двох), також стикався з працівниками компанії які навіть не можуть адекватно щось зробити (теж по знайомству). Якщо Вам сказали що "Вам випала нагода працювати у Європейській компанії LLC "Interfill"" то тікайте від такої нагоди!!!
Что можно улучшить: Великий обєм роботи, мізерні з/п.
Отзыв полезен?110

Компанія INTERFILL займається виробництвом парфюмерної продукції.

Фото от сотрудников компании Interfill

Нет фотографий. Станьте первым — добавьте свои фотографии.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Interfill

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Interfill для трудоустройства?

⚡ Из 4 сотрудников компании Interfill 0 рекомендуют работу в компании, 4 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Interfill

4 сотрудников компании Interfill оценили оплату труда на 1,0 из 5

💼 Как сотрудники Interfill оценивают начальство компании?

4 сотрудников компании Interfill оценили работу начальства на 1,3 из 5

📈 Как сотрудники Interfill оценивают карьерный рост в компании?

4 сотрудников компании Interfill оценили карьерный рост в компании на 1,0 из 5