Работа в Drukuy

Отзывы сотрудников о компании Drukuy

Наша компанія заснована у 2007 році. Основні види діяльності поліграфічної компанії Drukuy: збірні тиражі поліграфії; візитки; кредитки; календарі; флаєри; буклети та ін. Широкоформатний друк на різноманітних матеріалах: самоклеюча плівка; банер; постер; шпалери; папір city-light; білборд, банер литий. Фото сувеніри і горнятка, футболки, тарілки, пазли та оперативна поліграфія (цифровий друк). Всі види продукції розмістити на сайті не вдалося. Поступово будемо його доповнювати. Якщо Вас цікавить продукція, яка не розміщена на сайті, запитуйте як індивідуальне замовлення, ми прорахуємо. В своїй роботі ми використовуємо сертифіковані матеріали Oracal, Ritrama. Дорогі друзі раді Вам повідомити що ми запустили онлайн-магазин, щоб бути ще ближчими до Вас. З допомогою Нашого Сервісу Ваші замовлення будуть виконуватись ще швидше та якісніше. Для рекламних агенств та компаній, що бажають працювати на постійній основі чи здійснюють одноразові великі замовлення за напрямком - широкоформатний друк діє спеціальна система знижок. З вдячністю вислухаємо ваші пропозиції. Ми хочемо вдосконалюватись для Вас.