WritersBoom

4,9

Отзывы о WritersBoom

Работает в компании 1-2 года

виконавець

Плюсы: - працюю коли і де завгодно (основне мати доступ до Інтернету ) - радує велика кількість замовленнь і можливість обирати їх самостійно - нарахування оплати за замовлення відбувається на картку ПриватБанку

Что можно улучшить: оплату за замовлення можна отримати раз в місяць, а не після кожного виконаного замовлення

Плюсы: Дана робота дозволяє мені поєднати мою основну роботу з 9 до 18 та написання робіт; спеціально обираю замовлення, щоб мати можливість писати їх після роботи. Якщо клієнт просить доопрацювати певні пункти у замовленні, служба підтримки завжди готова допомогти і надати потрібний час на доопрацювання. Такий тип роботи для додаткового заробітку мене повністю влаштовує!

Что можно улучшить: Зауважень до роботи нема

НіжинРаботает в компании 1-2 года

Плюсы: - велика кількість замовлень - обираю замовлення самостійно - оплата здійснюється раз в місяць на картку Приватбанку - надаються матеріали, щоб зрозуміти як працює сайт - служба підтримки працює цілодобово

Что можно улучшить: На даний момент зауважень нема

ЧернівціРаботает в компании 1-2 года

виконавець

Плюсы: Мені подобається робота на даному вебсайті. Для мене це можливість додаткового заробітку та хороша практика англійської мови. Інколи важко знайти спільну мову з клієнтом, але служба підтримки завжди допоможе

Что можно улучшить: -

РівнеРаботает в компании 1-2 года

Плюсы: Працюю в компанії більше року, хороша можливість для тих хто хоче проявити себе і навчитися чогось нового. Дає можливість додатково заробітку при наявності постійної роботи.

Что можно улучшить: Можна вважати дану роботу сезонною, на жаль, у літній період замовлень менше, тому інколи важко знайти саме те, цікаве для себе, замовлення

ТернопільРаботает в компании 1-2 года

виконавець

Плюсы: Хороша робота для додаткового заробітку, коли маєш постійну роботу або досі навчаєшся, тому що працюєш лише у вільний час і бачиш дедлайни усіх замовлень. Самі ж замовлення обираєш самостійно; також відправляють списки замовлень, що можуть зацікавити тебе як виконавця.

Что можно улучшить: Наразі все влаштовує

ЛуцькРаботает в компании 1-2 года

виконавець

Плюсы: - вільний графік роботи - обираю замовлення самостійно - служба підтримки 24/7 - щомісячна виплата заробітної плати, 25 числа - можливість отримання заробітної плати на картку ПриватБанку - завжди є можливість отримати додаткові матеріали, що допоможуть написти роботу та й зрозуміти суть сайту

Что можно улучшить: - кількість замовленнь в системі залежить від сезону - отримувати замовлення одразу, а не чекати підтвердження

ЛуцькРаботает в компании 1-2 года

виконавець

Плюсы: - вільний графік - можливість самостійно обирати замовлення - служба підримки, що працює 24/7 - отримання заробітної плати на картку ПриватБанку

Что можно улучшить: - можливі доопрацювання зі сторони клієнта - на жаль, спілкування з клієнтом відбувається тільки через повідомлення

ПолтаваРаботает в компании 1-2 года

Плюсы: Роботою задоволена! Дозволяє заробляти, проявити себе і самоудосконалюватися. Буду продовжувати співпрацю з Writersboom.

Что можно улучшить: - дзвінки після 22:00

ЧернігівРаботает в компании

Плюсы: - вільний графік - можливість обирати замовлення самостійно - служба підтримки, що працює цілодобово - дозволяє проявити свої знання і удосконалюватися

Что можно улучшить: - певний час розглядається заявка, що подається на замовлення - можливості кар`єрного росту є, але якщо пишеш не постійно, то важко виконати усі необхідні умови

ЖитомирРаботает в компании меньше года

Плюсы: На даний момент замовлень менше, але всеодно є можливість обирати замовлення і не залишатися без роботи, протягом цього періоду

Что можно улучшить: Звичайно хотілося б більше замовлень

ПолтаваРаботает в компании 1-2 года

Плюсы: Влаштовує вільний графік роботи, що дозволяє організувати день з урахування власних потреб. Ну, і звичайно, те що замовлення ти обираєш сам, а тобі їх не нав`язують.

Что можно улучшить: Жодних зауважень нема

РівнеРаботает в компании 1-2 года

фрілансер

Плюсы: - велика кількість замовлень - можливість обирати їх самостійно - служба підтримки працює цілодобово - спілкування відбувається англійською мовою

Что можно улучшить: - роботи інколи приходять на доопрацювання від клієнтів, хотілося б на це більше часу - інколи бувають дзвінки після 22:00, якщо щось термінове

КиевРаботал в компании меньше года

Плюсы: Свободный график, четко видны дедлайны Выплаты без обмана Сайт понятный, есть много полезной информации, ссылок, примеров Большой выбор заказов на разные темы Попадаются очень легкие или интересные заказы Много заказов, в которых можно выбрать тему самому Поддержка помогает, если есть вопросы Хороший вариант подработки для студентов, которым не хватает стипендии

Что можно улучшить: Фиксированная цена за страницу, вне зависимости от сложности работы. В результате попадаются "гении", которые заказывают план диссертации на 2 страницы по копеечной цене Карьерный рост присутствует, но ничего существенного не дает Сайт медленный, но терпимо Поддержка не всегда хорошая, смотря, как повезет. Иногда могут отделаться стандартной копипастой, вместо того, чтобы вникать в вопрос Выплаты стандартно раз в месяц, самому снять деньги в любой день нельзя Горы бессмысленного спама на почту а-ля "посмотрите, тут заказ по вашей специальности"

УжгородРаботает в компании меньше года

винонавець

Плюсы: Дуже рада даній роботі, тому що є можливість працювати з дому. Все що потрібно це комп`ютер з доступом до мережі Інтернет, бажання і натхнення працювати. Просто не очікувала, що мене так зацікавить дана робота, по можливості буду приділяти весь вільний час написанню робіт.

Что можно улучшить: Потрібно чекати певний час, щоб за тобою закріпили замовлення, хотілося б, щоб це відбувалося швидше

ЖитомирРаботает в компании 1-2 года

автор

Плюсы: Працювала і буду продовжувати співпрацю з Writersboom. Неймовірний вибір замовлень, інколи просто не можу обрати, яке саме цікавіше для мене.

Что можно улучшить: Різний час виконання замовлень, на деякі мені просто не вистачає часу

УжгородРаботает в компании 1-2 года

автор

Плюсы: Хотіла б зазначити кілька особливостей роботи на цьому сайті: • вимоги до написання робіт високі; • потрібно вільно володіти англійською мовою; • не можна спізнюватися з доставкою роботи; • будьте готові до того, що клієнт може повернути роботу назад і просити або дописати, або переписати щось; • іноді потрібно самому шукати додаткові матеріали або певні програми для написання замовлення; Але значною перевагою є те що я можу самостійно обирати замовлення з тим терміном, що зручний мені. Графік гнучкий, я працюю коли у мене є вільний час, також дуже добре, що служба підтримки працює цілодобово і якщо виникають запитання завжди можна звернутися по допомогу!

Что можно улучшить: Якби усі матеріали надавалися клієнтом, пошук інколи займає час

СтрийРаботает в компании 1-2 года

виконавець

Плюсы: Ніколи не думала, що мене може зацікавити робота такого типу, але після першого затвердженого замовлення і отримання заробітньої плати, зрозуміла що я хочу продовжувати писати замовлення. Замовлення є настільки цікавами, що з кожним замовлення ти дізнаєшся щось нове. Інколи клієнти просять дещо доопрацювати у замовленні, але на це завжди надається достатньо часу і якщо виникають запитання служба підтримки зв`яжеться з клієнтом за додаткою інформацією!

Что можно улучшить: Потрібно зачекати певний час на те, щоб розглянули твою заявку

Полтава Работает в компании меньше года

Фрилансер

Плюсы: Спочатку не хотів реєструватися, проходити усі етапи даної реєстрації, але все ж таки переконав себе і завершив реєстрацію, і не жалкую! Кожного дня знаходжу замовлення для себе, різні терміни замовлення дозволяють поєднати щоденну роботу і роботу з Writersboom.

Что можно улучшить: Реєстрація займає певний час, але воно цього варте

ЛуцькРаботает в компании меньше года

Автор

Плюсы: Дуже задоволена співпрацею з Writersboom. Хотілося б писати більше замовлень, але багато часу приділяю навчанню. Буду і надалі продовжувати співпрацю!

Что можно улучшить: Час від часу замовлення приходять на доопрацювання і потрібно поєднувати навчання і роботу

WritersBoom — українська компанія, яка співпрацює із авторами-фрілансерами. Ми покликані допомагати людям знайти саме ту роботу, яка, окрім прибутку, буде приносити задоволення. Наша мета — змінювати життя людей, допомагаючи їм у втіленні мрій.

Hexa (Хекса)
Бизнес Технологии