Работа в ТРАСТ, Банк

Отзывы сотрудников о компании ТРАСТ, Банк

ПАТ Банк «ТРАСТ» працює на ринку з 2007 року та надає широкий комплекс банківських послуг фізичним та юридичним особам. 72% акцій Банку належить українському бізнесмену, співвласнику групи компаній EasyPay та АВК Володимиру Авраменку.

Роздрібна мережа Банку охоплює більшість регіонів України та нараховує 18 відділень та понад 40 точок експрес-кредитування.

Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом міжнародної платіжної системи Visa, розвиває партнерські програми з національною системою електронних платежів EasyPay.

Надійність і відповідальність Банку перед своїми клієнтами підтверджені експертними висновками та рекомендаціями постійних клієнтів.

Банк «ТРАСТ» упевнено дивиться в майбутнє, зарекомендувавши себе як динамічний, надійний, гідний довіри фінансовий інститут, відповідальний роботодавець і платник податків.

Наші головні корпоративні цінності — надійність, партнерство, індивідуальний підхід до клієнтів. Адже TRUST у перекладі з англійської означає довіра.

Основою для виконання амбіційних завдань і неодмінною умовою динамічного розвитку Банку є люди.

ПАТ Банк «ТРАСТ» ставить собі за мету створення команди висококваліфікованих і мотивованих фахівців. Кадрова політика Банку спрямована на залучення перспективних співробітників, а також на постійну підтримку та вдосконалювання їхнього професійного рівня.

Банк ВТБ (ПАО)
Росгосстрах