Работа в CREDIT AGRICOLE BANK

Отзывы сотрудников о компании CREDIT AGRICOLE BANK

“Все починається тут!”

Наш банк – це компанія можливостей! У Креді Агріколь Банку для вас відкриється безліч перспектив: від кар’єрного зростання, реалізації власного потенціалу, саморозвитку до розширення навичок та міжнародного досвіду. Нам важливо, щоб кожен міг рости, рухатися вперед і чітко бачити майбутній кар’єрний шлях. Ми у Креді Агріколь Банку високо цінуємо знання та досвід кожного і прагнемо, щоб ви відчували себе частиною єдиної команди. Ми щодня піклуємося про добробут, комфорт, здоров’я та безпеку кожного співробітника. Понад те, ми дбаємо про розширення кругозору, дозвілля та активний спосіб життя нашої команди, організовуючи безліч тренінгів, спортивних та корпоративних заходів. Мистецтво творити разом, єднати енергію кожного, надихати та усвідомлювати цінність команди – в основі нашої внутрішньої культури. Сподіваємося, ви з нами? Адже все починається тут!

Креді Агріколь Банк – це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція).

Креді Агріколь Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів.

Згідно з класифікацією Національного банку України, Креді Агріколь Банк належить до групи найбільших банків і займає 9 місце за обсягом активів серед банків України.

Креді Агріколь Банк належить до найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, про що свідчать найвищий можливий національний довгостроковий рейтинг Fitch в Україні – AAA, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів, а також відзнаки провідних українських періодичних видань.

У складі потужної команди Креді Агріколь Банку понад 2500 співробітників, які поділяють цінності банку, є справжніми професіоналами та дбають про високу якість обслуговування клієнтів.

Завдяки підтримці сильного акціонера Credit Agricole є одним з найбільш ефективних і стабільних банків України.

Про Групу Credit Agricole

Група Credit Agricole є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Група Креді Агріколь обслуговує 51 мільйони клієнтів.

Працюючи в 47 країнах, група Креді Агріколь є ключовим партнером, що надає підтримку проектам клієнтів у всіх сферах роздрібного банківського бізнесу та супутніх спеціалізованих бізнес-ліній: щоденні банківські операції, депозити, кредити на житло та споживчі кредити, страхування, private banking, управління активами, лізинг та факторинг, а також корпоративний та інвестиційний банкінг.

Совкомбанк
Альфа-Банк