Работа в Piraeus Bank

Отзывы сотрудников о компании Piraeus Bank

Група Піреус Банку та Піреус Банк в Україні надають особливого значення людському потенціалу та інвестують значні кошти у його розвиток. Працівники банку – найголовніший та найцінніший актив, що створює успіх та є двигуном розвитку діяльності банку.

Наші цілі

• стати однією з найкращих фінансових та економічних установ України з відчутною присутністю у малому та середньому бізнесі
  • повністю задовольняти потреби та вимоги своїх клієнтів стосовно різноманітності, завершеності та якості продуктів та послуг
  • обслуговувати клієнтів за допомогою найбільш сучасних технологій та сервісів
  • бути компанією, працівники якої пишаються своєю робото
  • створювати цінність для акціонерів та суспільства

Наші цінності

• увага до клієнта, що виражається у бездоганному обслуговуванні, пошуку індивідуальних рішень та пропозиції найсучасніших методів та технологій  обслуговування
  • провідна присутність на ринку, постійне вдосконалення продуктів та сервісів, створення конкурентних переваг банківських послуг
  • інвестування в людину та суспільство, піклування про навколишнє середовище, культуру та людей, що потребують допомоги
  • створення цінності для акціонерів, сприяння прибутковості банку, дотримання прозорості та законності у своїй діяльності
  • створення умов для сталого розвитку банку