Работа в АВТ Бавария

Отзывы сотрудников о компании АВТ Бавария

Компанія АВТ Баварія Груп - офіційний представник BMW Group в Україні.

На сьогоднішній день до переліку автомобільних марок компанії входять всесвітньовідомі бренди BMW, MINI, Rolls-Royce, Aston Martin та Alpina, а також мотоцикли BMW.

Компанія розпочала свою роботу в Україні в травні 1997 року та вже більше 20 років є однією з найпривабливіших компаній для працевлаштування.

За цей час була успішно розвинена дилерська мережа по всій Україні, налагоджені такі процеси, як: стабільні продажі автомобілів та мотоциклів, а також надійний і професійний сервіс.

Штат співробітників налічує більше 350 чоловік. До групи компаній входять автосалони, які розміщені за адресами: Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Бориспільська, 16-16/1 (траса Київ-Бориспіль), м. Київ, бул. В. Гавела, 4 та м. Дніпро, вул. Панікахи, 5.

Компанія АВТ Баварія Груп прагне зробити якомога комфортнішими умови праці для свого персоналу. Для співробітників компанія надає такі заохочення:

• Страхування здоров'я
  • Страхування життя
  • Трансфер від станції метро Харьківська
  • Дотація на обіди
  • Щодня безкоштовні сезонні фрукти
  • Безкоштовні напої (чай / кава)
  • Внутрішні та зовнішні тренінги для співробітників
  • Гнучкий графік роботи
  • Курси англійської мови
  • Кар’єрний ріст
  • Корпоративні заходи
  • Безкоштовне надання автомобіля на весілля (GKL +)

Ми є командою, яка об’єднана спільною метою: стати інноваційною, гнучкою та орієнтованою на людей організацією, яка буде формувати майбутнє преміальної мобільності в Україні.

ПартКом
Пирелли Тайр Руссия