Телесенс
Оценка работы Телесенс

Отзывы сотрудников о компании Телесенс

Project manager

Плюсы:

Працював 6.5 років (2005–2012) в цій компаніі. Отримав багато знань та досвіду на багатьох проектах у різних R&D відділах (працюючих як на outsource так й над власними продуктами). Процеси у компаніі дозволяють навчатися й реалізовувати себе. Професійний та дружний колектив.

Android developer

Плюсы:

Працювала тут 4.5 років, виросла у цій компанії зі студентки на університетській практиці до Strong Middle спеціаліста. Доброзичливий колектив, гарна робоча атмосфера, досвідчені колеги. Працювала у відділі аутсорсинга, тож робила невеликі відносно швидкі проекти. Компанія також має власні продукти, котрі підтримує і оновлює.

Плюсы:

Працював в компаніі з 2008 по 2016 рік. Там я виріс з професійної точки зору, найшов багато друзів, с якими підтримую зв’язок і зараз. Телесенс для тих, хто любе складні задачі, складну предметну область. Великі, громіздкі проекти вимагають належної професійної підготовки і постійного навчання. Атмосфера в колективі — одна з сильних сторін компанії. Це сімейна, доброзичлива, досить консервативна середа, зі своїми традиціями. Але молодим там теж комфортно, hr вміло підбирають людей. Є недоліки, немало, як і в усіх компаніях з давньою історією, з ними працюють, не замовчують. Зараз чув від друзів, що в компанії змінилось керівництво, і плануються зміни. Єдине, що хочу їм всім побажати — це успіху, Телесенс того вартий.

Компания "Телесенс" — украинское предприятие, которому удалось объединить уникальный интеллектуальный потенциал отечественных разработчиков ПО с новейшими мировыми "know-how" в области ИТ.

Фото от сотрудников компании Телесенс

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Телесенс

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Телесенс для трудоустройства?

⚡ Из 3 сотрудников компании Телесенс 3 рекомендуют работу в компании, 0 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Телесенс

3 сотрудников компании Телесенс оценили оплату труда на 5,0 из 5

💼 Как сотрудники Телесенс оценивают начальство компании?

3 сотрудников компании Телесенс оценили работу начальства на 5,0 из 5

📈 Как сотрудники Телесенс оценивают карьерный рост в компании?

3 сотрудников компании Телесенс оценили карьерный рост в компании на 5,0 из 5