Работа в ThinkMobiles

Отзывы сотрудников о компании ThinkMobiles

ThinkMobiles — одна з найбільших mobile app development & outsourcing компаній центральної Європи. Починаючи з 2011 року, компанія успішно реалізувала понад 400 проектів для старапів та корпорацій Західної Європи, США та Австралії.

Сьогодні в центральному офісі компанії в Ужгороді працюють більше 200 висококваліфікованих девелоперів, QA фахівців та UI/UX дизайнерів з усієї України.

Фокус компанії — розробка мобільних додатків та ігор на iOS, Andoid, Unity та інших платформах, а також веб- та бек-енд розробка. Завдяки конкретній спеціалізації, компанія — ідеальне місце для тих, хто бажає досконало опанувати розробку під мобільні платформи.

В компанії панує дружня демократична атмосфера, в якій вітаються нові ідеї, ініціативність та саморозвиток. ThinkMobiles активно сприяє навчанню та саморозвитку працівників — щотижня проходять навчальні івенти та воркшопи, які дозволяють обмінятись новими ідеями та розширити знання в суміжних сферах, а також оплачується участь в професійних семінарах та конференціях.

Центральний офіс компанії знаходиться в комфортному сучасному приміщенні в історичному центрі Ужгорода. Для зручності працівників передбачені безкоштовні заняття з англійської та спортзал в центрі міста.

Долучайтесь до нашої професійної команди!

MERLION
MANGO OFFICE