Работа в Thinkmobiles
Оценка работы Thinkmobiles

Отзывы сотрудников о компании Thinkmobiles

Копирайтер

Плюсы:

Мала неприємний досвід з цією компанією. Влаштувалася на роботу копірайтером у ThinkMobiles на remote. Рівно в останній день першого місяця мене звільнили «заднім числом». При цьому повідомили, що закінчувати останнє завдання не треба (текст, який був готовий на 80%, і я мала його дописати за день) і заплатять вони мені лише за попередні закінчені завдання. В результаті заплатили навіть менше, 65% від місячної зарплатні. Тобто півтора останніх тижні я працювала безкоштовно. Аргументували тим, що «не мають доказів моєї роботи», хоча я надсилала текст з датою останніх змін в останній день роботи і на тайм-трекері присутні мої трекінгові дані і навіть скріншоти екрану за передостанній день роботи (в попередні дні тайм-трекінгу не було). Також заявили, що текст написаний не у строк (писався рівно 4 дні за стандартних строків у тиждень) і «не відповідає вимогам» (звісно, він же був недописаний і невідредагований).

До причини звільнення претензій не маю — в компанії запровадили тайм-трекінгову систему через софт, який вимагав доступу до усіх приватних даних, які дозволяли йому робити скріншоти екрану і тд, при цьому уточнюючи, що «приватні дані в певних умовах можуть перетворюватися на публічні». Оскільки працювала з особистого комп’ютера, цей софт є потенційно небезпечним, тому вирішила з ним не працювати. Натомість запропонувала надавати інфу з інших тайм-трекінгових програм, але роботодавець на це не погодився.

Ответ представителя «Thinkmobiles»

Заперечення на відгук:
1. Cпівробітник М. обманює щодо дати коли вона взяла нову таску в роботу — 23 квітня, четвер. Є скрін з скайпа.
2. Ми просили надати доступ до роботи, яку виконує cпівробітник — 30 квітня, так само четвер (пройшло 8 днів). На написання контенту ми даємо 1 тиждень. В роботі був відсутній порівняльний аналіз, відсутні таблиці та інші дані для написання контенту належної якості. Сам текст також не був готовий. Контент був готовий в кращому випадку на 50%.
3. Cпівробітник відмовилася використовувати тайм-трекер, хоча на початку співпраці погоджувалась і шукала причини його не використовувати.
4. Cпівробітник співпрацювала на випробовувальному періоді, в такому разі роботодавець має право звільнити будь-коли.
Щодо тамйтрекеру Hubstuff, який ми використовуємо:
1. Ми не знаємо як отримати доступ до персональних данних через тайм трекер і не хочемо знати як.
2. Hubstuff має пристойні відгуки на Кворі www.quora.com/...​there-any-security-issues де підкреслюється що даний тайм трекер не використовує персональних даних.
3. В разі втручання в персональні дані користувача та їх подальшого використання даних трекером, то виробник вже б отримав штрафи і суди як в США, так і в краінах Євросоюзу.
4. Hubstuff — один із найкращих трекерів, виручка в місць складає більше ніж 750 000 доларів США щомісяця hubstaff.baremetrics.com
З співробітником ми припинили беручи до уваги сукупність нижчевказаних підстав:
1. Cпівробітник за 8 робочих днів не виконала завдання.
2. Дкякі попередні завдання потребували дооопрацювань з нашої сторони.
3. Cпівробітник відмовилася працювати по тайм трекеру, хоча перед початком співпраці погодилась на наші умови.
Якщо називати речі своіми іменами:
1. Cпівробітник взяла одночасно багато роботи на фрілансі і у інших роботодавців і хотіла за роботу на ставку в нас робити завдання і для них, і для нас, і тому не встигла з останньою таскою, і по попереднім робота якість почала падати.
2. Cпівробітник прекрасно розуміла, що в разі використання тайм трекеру, вона не встигне закінчити роботи для інших, тому і почала шукати причини щоб його не використовувати і почала нам погрожувати написаннями негативу в мережі інтернет.
Як роботодавець, я НЕ РЕКОМЕНДУЮ мати будь-які справи з співробітником, так як дана особа обманює, шантажує, погрожує і розповсюджує неправдиві дані, до того ж роботу виконує не якісно і не дотримується обіцянок.

iOS developer

Плюсы:

Когда только пришел в 2014 — это была растущая компания, где к-во специалистов росло молниеносно. Было множество разнообразных проектов и возможностей для роста. Когда к-во специалистов перевалило за 200+ начались жесткие задержки зарплаты (не меньше месяца. Часто 2. Иногда 3). Появились мутки с контрактами и односторонне жесткими условиями (есть прекрасные статьи в «плохом IT») из-за чего компанию за полгода покинуло овер дофига народу. За тот период только мой отдел уменьшился с 40+ до 12 человек, а на текущий момент вроде бы остался аж 1 супер стойкий боец. Ушел в ноябре 2017 года. Как и очень многих, дотеперь остались невыплаченными — зарплата за полтора месяца (1800 вечных), а также ЕСВ и налог за период 4-го квартала, пока еще работал у них.

Mobile development for iPhone, Android, WinPhone

Фото от сотрудников компании Thinkmobiles

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Thinkmobiles

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Thinkmobiles для трудоустройства?

⚡ Из 2 сотрудников компании Thinkmobiles 0 рекомендуют работу в компании, 2 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Thinkmobiles

2 сотрудников компании Thinkmobiles оценили оплату труда на 3,1 из 5

💼 Как сотрудники Thinkmobiles оценивают начальство компании?

2 сотрудников компании Thinkmobiles оценили работу начальства на 3,1 из 5

📈 Как сотрудники Thinkmobiles оценивают карьерный рост в компании?

2 сотрудников компании Thinkmobiles оценили карьерный рост в компании на 3,1 из 5