Оценка работы Qubstudio

Отзывы сотрудников о компании Qubstudio

Плюсы:

За майже рік роботи у Qubstudio, зрозумів для себе, що працювати тут — це перебувати у місці, де тобі хочеться знаходитися. Маю великий досвід праці у різних компаніях — деякі з них були дуже великі та впливові. Проте саме у Qubstudio я відчув себе найкомфортніше. — По-перше, тут чудова команда професіоналів, важливими якостями кожного учасника якої є не лише професійні навики, але і особисті характеристики. Тому, в першу чергу ми — друзі, які працюють на спільний результат. Ми допомагаємо один одному розвиватися, тому завжди досягаємо нових вершин; — По-друге, якщо ти хочеш розвиватися, брати на себе більше відповідальності, рости — в тебе завжди є така можливість. Компанія завжди в цьому зацікавлена, допоможе і з радістю дасть таку можливість; — Тут класні проекти, в основному, пов’язані із стартапами. Тому, мало коли доводиться працювати над якоюсь «древньою» CRM-кою тривалий час — скорше голова почне крутитися від різноманітності замовників і їх ідей :) — Класний просторий офіс, тут сонячно і завжди кльова музика :)

Я прийшов на студію інтерном, зробивши крутий поворот в своїй професійній кар'єрі. Я був майже без досвіду в UX, але з великим бажанням себе розвивати. Звичайно, спочатку було складно і не все вдавалося з першого разу. Але я вірив в те, що зможу принести користь Qubstudio, а студія — повірила в мене. Тому, тепер я вже сам маю можливість ділитися досвідом з trainee, працюю над крутими та складними проектами і не збираюся зупинятися :)

UIUX Designer

Плюсы:

Натрапив в інтернеті на роботи Qubstudio і зрозумів, що в цих людей можна багато чому навчитись. Якщо ви прагнете знань, постійного розвитку і бажаєте ділитись своїми знаннями з іншими то студія це саме та компанія де ви знайдете однодумців. Цікаві проекти, внутрішні презентації, надзвичайно крута і велика дизайн тімка, дружня атмосфера — це Qubstudio. Якщо ви дизайнер-початківець то неодмінно спробуйте себе у інтенсивній інтернатурі, яку студія проводить час від часу. Я спробував) І ось вже минуло півтора року, як я працюю з цими крутими людьми.

Студія графічного дизайну

Фото от сотрудников компании Qubstudio

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Qubstudio

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Qubstudio для трудоустройства?

⚡ Из 2 сотрудников компании Qubstudio 2 рекомендуют работу в компании, 0 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Qubstudio

2 сотрудников компании Qubstudio оценили оплату труда на 5,0 из 5

💼 Как сотрудники Qubstudio оценивают начальство компании?

2 сотрудников компании Qubstudio оценили работу начальства на 5,0 из 5

📈 Как сотрудники Qubstudio оценивают карьерный рост в компании?

2 сотрудников компании Qubstudio оценили карьерный рост в компании на 5,0 из 5