Оценка работы Рошен

Отзывы о работе в Рошен — Львов

Львов

Плюсы: немає ,не серйозні
Что можно улучшить: Замінити керівників ,бо не серйозні. Розмістив резюме на сайті ,мені зателефонували та запросили на співбесіду ,прийшов заповнив анкету,далі була співбесіда з керівником. Поспілкувавшись керівник сказав прийти завтра на стажування, поїздити з менеджером познайомитись з роботою . Приїхав , а керівник сказав ,розумієш після тебе була ще одна людина і я надав перевагу їй,типу вибачай і т.п. . Висновок дуже несерйозні могли б передзвонити і сказати мов так і так поспішили знайшли кращого кандидата на посаду. Я витратив свій час даремно

Торговый представитель

Плюсы: Напишу я свій відгук для наївних дурачків, які стадами бігають на ПОСТІЙНО відкриті вакансії, і цікаво чому ж люди не задумуються, хм чому та вакансія актуальна постійно та ше й така велика зарпалата... Відповім зразу всім РОШЕН-.... Чому? 1 Зарплата шоб реально мати 19к потрібно виконати план об'єм і всі продати всі позиції які є, а їх повірте ой як не мало , ви будете бити на борт шоб полічити хоча б 16 тисяч і цей борт вам постійно потрібно десь буде продавати шо є непросто, борт завше 3-4к тобто зп получається вже 13тис. а не 19 як обіцяють 2. На роботі ви будете жити, і може ти диванний герой який читаєш мій досвід думаєш шо ти бетмен всіярусі то ти ой як помиляєшся З хати ти будеш виходити в 7й, часто в 6й ранку, приїжджати ти будеш 10 якщо повезе, якщо не повезе то 11 вечора 3 .відношення директорів до своїх підлеглих мягко кажучи погане, людина тримає тебе за нішо 4. Нерви, забудь про них, закупи зразу ящих заспокійливих 5. дописування то окрема , бо тобі потріно буде дописувати шоб знову ж таки хоча б якось виконати ХОЧА Би об'єм, дописуєш получаєш від клієнта, клієнт тобі більше не довіре, хоча цей пункт індивідуальний тому тут на який район попадеш Тому якшо тебе, друже, це не зупиняє і ти дійсно впевнений в своїх силах то Дерзай і ставай директором, єдина порада в такому випадку можу сказати люди на рошені не працюють-то неправильне формулювання , люди на рошені - виживають , пропрацюєш на рошені перших пів року, будь яка робота тобі буде здаватися санаторієм
Что можно улучшить: якось буде

Продавець

Плюсы: Працюю більше року.Все влаштовує зп виплачують вчасно, мед страхування теж є.Колектив хороший. Запари деколи бувають як і усюди. Грудень пережили значить все буде добре.
Что можно улучшить: Хотілося щоб був стабільний графік.
Львов
Плюсы: Стабільна компанія, працюючи в якій маєш впевненість у завтрашньому дні. Заробітна плата вчасна, є мед. страховка та розвозка після роботи. Керівництво – дуже приємні люди: не зарозумілі та не самодури ( працювала у різних компаніях, бачила багато різного). В цілому уже досить таки не погано. Не бачу приводу жалітися.
Что можно улучшить: Є звісно окремі «особи», які тільки і живуть тим, щоб псувати комусь життя та пити кров, але такі ж є скрізь. Тож зазвичай просто плюємо на них з високої башти та працюємо далі =)

Продавець

Плюсы: Я працювала у різних магазинах, та такого порядку як тут не зустрічала ще ніде! До підпору персоналу тут підходять дуже відповідально. Керівник магазину дуже вимоглива але справедлива.
Что можно улучшить: Хочеться різні музичні підборки для залів

Фото от сотрудников компании Рошен

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Рошен

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Рошен для трудоустройства?

⚡ Из 252 сотрудников компании Рошен 59 рекомендуют работу в компании, 86 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 107 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Рошен

252 сотрудников компании Рошен оценили оплату труда на 2,8 из 5

💼 Как сотрудники Рошен оценивают начальство компании?

252 сотрудников компании Рошен оценили работу начальства на 1,8 из 5

📈 Как сотрудники Рошен оценивают карьерный рост в компании?

252 сотрудников компании Рошен оценили карьерный рост в компании на 2,4 из 5