Работа в Mobilunity

Отзывы сотрудников о компании Mobilunity

Май 2020
Працював в компанії 9 місяців, за цей час ми зробили з нуля досить цікавий проект. Дальше була перспектива залишитись на підтримці, але вибрав варіант більш активного розвитку. Плюси: — Рекрутинг процес (Я отримав дуже швидкий фідбек і офер) — Команда по настільному тенісу — В моєї команди був окремий кабінет (Не дуже люблю опен спейси) — Велика кількість івентів для працівників (турніри, квести і так далі) — Крутий менеджмент Мінуси: — Все-таки це аутстаф, тому особисто для мене це мінус (Все залежить від клієнта)
В цілому залишились хороші враження від роботи в компанії:)

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Mobilunity

Рекомендуют ли сотрудники компанию Mobilunity для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Mobilunity для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Mobilunity оценивают оплату труда на 4 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Mobilunity оценивают работу руководства на 4 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Mobilunity оценивают возможности карьерного роста на 4 из 5, на основании 1 оценки.

Mobilunity is a rapidly growing provider of IT outsourcing solutions. Founded in 2010 with our delivery centers in Kyiv, Ukraine, we provide a wide array of cutting-edge technologies to our clients across various industries. Our diverse team of experts offer full cycle custom development, focused on accelerating the growth of each and every client. From Startups, to Large Enterprises, Mobilunity offers the best in Ukrainian Development, the flexibility of results-driven Western Management, and the successful Global Delivery of mobile, web and software solutions.

ЛАНИТ
IBS