Работа в Sun InBev (САН ИнБев Украина)
Оценка работы Sun InBev

Sun InBev: отзывы о работе на должности торговый представитель

Торговый представитель

Плюсы:

Коллектив, рабочее место.

Работала в компании около 3 лет, после чего попросили. А началось все с того, что кинули людей, которые работали на должности мерчендайзер, не заплатив зп., свесив всю работу на несколько человек, которые остались. Отношение начальства: вы рабы, молча работаем и терпим. А если кто-то не доволен — дверь открыта. Задерживали ЗП на два месяца, а когда пытались разобраться, получали один ответ: скоро будет, не нравится «давай досвидания».

Житомир

Торговый представитель

Плюсы:

Стабільна компанія.

Юрій SR11_Гладкий Житомир Доброго дня. Дуже шкода, що прийшлось писати цього листа, не дуже хотілося. Працював в компанії три роки, дякую їй за здобутий досвід, дистрибьютору за хорошу роботу, но сьогодні не про-це. Останню заробітну плату за березень, отримав тільки одинадцять тисяч з нарахованих шістнадцяти тисяч. Супервайзер Мозговий Павло, Вам мало грошей платять, то закривайте плани і цілі, а не мутіть чужі гроші, аргумент за недопрацьовані два останніх робочих дні забрать з зарплати 5 тисяч грн., крутовато. Товариш Мозговий Павло, Вам мало було бензину, якого Вам нарахували з Житомира, а Ви знаходились територіально в Коростені і різницю кожного робочого дня в 180 км на протязі травня Вам я бачу виявилось мало. Тепер я зрозумів, чому мене звільнив, без сторчека і поставлених задач. Дорогий, ДСМ Житомира Лазарян Денис, ті люди, які, Вам, не подобаються, це не означає, що вони погано працють, а Вам раджу, якщо, Ви, хочете досягти результату, то заслужіть повагу в колективі, а не звільняйте працівників, які довго працюють. Забув сказати: 1. Почитайте стандарти, або пройдіть тренинг, що торгового можна звільнити після сторчека, а також написаного екшен плану, а також перевірка виконаної роботи по поставлених завданнях. 2.Навчіться заходити в точки не на дві хвилини, а спробуйте затриматись на довше і поспілкуватися з ними, як представник світової компанії. І коли, Ви, домовились з торговою точкою, то щоб зайшов ТП і не виглядав дурником в очах клієнта, бувало і дистрибьютора. 3. І не звільняйте людей більше в карантин, так як зробили зі мною. 4.Хотілось, ще попросити, Вас, Виставляти коректні плани, не однією клавішою по долях, а як просить компанія (факт минулого року+ останні три місяці), є також тренинг на цю тему в компанії. 5.Навчіться брати трубку від ТП, коли у Вас не має СВ. Останнє прогання: Будьте людиною і оцінюйте людей по результатам роботи, а не чи людина подобається. В компанії лозунг, Вам, нагадую :"ЛЮДИ, ЦЕ НАШЕ БАГАТСТВО" Дякую. Хороших, Вам, продажів.

Житомир
Работает в компании больше 10 лет

Торговый представитель

Плюсы:

У руководства как таковой заинтересованности в развитии данной марки абсолютно нету, постоянно кормят завтраками, что в дальнейшем приводит к отказу тт работать с инбев, поднять ЗП, как у всех остальных компаниях, и у людей появится стимул хоть в чем-то, а пока что плюсов нету, рыба гниёт с головы.

Всё, начиная с руководства, пофоткать тт, вся работа.

Ужгород

Торговый представитель

Плюсы:
Что можно улучшить: Доброго дня!Я є торговий представник,який працює в компанії нещодавно ,а саме в Закарпатській області місто Ужгород дистрибютор.Звератюся до вас за допомогою,щоб ви навели порядок,або прийняли якісь міри в роботі на дистрибютор та роботи менеджера .Проблема в тому що дистрибютор повністю креє командами та організацією роботи,а також хотів би зауважити ,якого ... з мене мають знімати кошти які я заробив ( 5 грн за замовлення скинути мною) за замовлення яке я роблю після 5 -ої години ,я заробляю для себе чи для когогсь? а такоє чому мають на мене вішати та заставляти продавати кеги квасу ,сітро та мохіто які продаються на наших апаратах,щоб виписати якесь обладнання треба пройти 10 інстанцій ( так про які маркет прогармми може ітися мова).А ще мій технік ходить без елментарної отвертки, ми вже з січня просимо придбати технічні матеріали щоб робота проходила якісно,бо всеж таки сервіс це я вважаю головним в нашій роботі але окрісм того що нема закрутки у нас постійна проблема з термостатами,ніхто нічого не забезепечує а менеджеру нашому головному все пофігу .Вибачайте але це вже крик души
Кривой Рог
Работает в компании больше 10 лет

Торговый представитель

Плюсы: Своевременная оплата труда.Хотя это больше зависит от дистра.
Что можно улучшить: Проработал торговым более 10 лет.Прошёл не одну проверку ДСМа,и РМа и Шпакова.Без нареканий.Могу сказать одно - карьерный рост просто прёт.Если нету кумовьев в руководстве - згниете внизах.Политика компании направлена на самоуничтожение,и это печально...

Фото от сотрудников компании Sun InBev

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Sun InBev

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Sun InBev для трудоустройства?

⚡ Из 208 сотрудников компании Sun InBev 1 рекомендуют работу в компании, 12 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 195 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Sun InBev

208 сотрудников компании Sun InBev оценили оплату труда на 3,0 из 5

💼 Как сотрудники Sun InBev оценивают начальство компании?

208 сотрудников компании Sun InBev оценили работу начальства на 2,4 из 5

📈 Как сотрудники Sun InBev оценивают карьерный рост в компании?

208 сотрудников компании Sun InBev оценили карьерный рост в компании на 2,9 из 5