Новая Почта
Оценка работы Новая Почта

Новая Почта: отзывы о работе на должности кассир

Кассир

Плюсы:

Стабильная выплата заработной платы, белая зарплата.

Работа адская, без разрешения даже в туалет не выйти, свободной минуты не бывает. Работать приходится в выходные дни, по двойному тарифу это не оплачивается. Часто приходится вместо уборщицы мыть пол, бывало, и туалет сами мыли. Именно для этого я получала высшее образование! Мало того, что много клиентов неадекватных, так ещё и твой коллектив это змеиное кодло, одни стукачи и жополизы. После 2,5 лет работы мне сказали, что меня сокращают, это при том, что я была самым старым и самым опытным сотрудником. Один начальник обещал скорое повышение, но когда освободилась вакансия, пришёл другой начальник и перетянул на наше отделение своих людей. После того, как написала заявление на увольнение, без моего ведома меня не увольняли ещё месяц, хотели, чтобы перевелась на другое отделение. За 10 дней неиспользованного отпуска недоплатили.

Запорожье

Кассир

Плюсы:

Зарплата во время, официальное трудоустройство, отпуска, все условия для работы.

Месяц как ушла в декрет, декретные до сих пор не выплачены. Как выяснилось бухгалтерия два месяца обрабатывает декретный лист, соответственно они будут выплачены уже после родов, хотя по закону декретный лист обрабатывается не более 5 дней с дня подачи больничного листа. Да и вообще декретные платят до родов, но не как не после.

Тернополь

Кассир

Плюсы:

Нормальна зарплата як для провінційного міста. Завжди є вільні вакансії, а отже, все ж таки можливість заробляти.

1. Якщо ви не маєте досвіду касира оператора, вам буде дуже важко! Хоч колектив переважно молодий, але байдужість величезна. Ніхто вчити вас не хоче, зате матеріальна відповідальність завжди присутня. Те що вас цього не навчили, не показали, навіть на ваші неодноразові прохання — не аргумент. Поки ви на власних помилках (і власних грошах, які ви віддаєте) не навчитись самі, ніхто вам не поможе. 2. Офіційно навчання є, але це суто теорія і триває 2–3 дні, коли в темпі для групи людей все пояснюють. Практично 1с ви маєте можливість побачити лише сидячи біля касира в відділенні (який, мягко кажучи, абсолютно не зацікавлений вас навчити. Мені казали:"ти знаєш, як так не люблю когось вчити", «за моїм комп’ютером не будуть стажери вчитись"(під наглядом звичайно) і т. Д. Хоч компанія попереджає, що готова взяти без досвіду і навчити. 3. Ставлення абсолютно байдуже, ніхто вас не поважає і не підтримає. Керівництво тільки і думає про себе, як ви будете працювати їм всеодно. Але якщо якась проблема — тільки ви і винні. І все відділення проти вас! 4. Крім роботи, ви будете і прибиральником і всім, ким треба. Все в приказному тоні. 5. Роботи дуже багато, клієнтів море, весь час великі гроші, треба бути дуже уважним, тому після цілого дня просто немає сил ні на що. Навіть якщо ви на пів ставки, готуйтеся постійно затримуватися мінімум на годину. Врахуйте, що і каса переважно рахується після завершення робочої зміни. Так що, можете йти туди працювати, якщо ви не маєте жодних особистих проблем (бо на роботі їх буде дуже багато), ви дуже стресостійкі (вам всеодно на клімат в колективі) і наполегливі (готові самі всього вчитися)

Кассир

Плюсы: ніяких плюсів нема Нижче написана історія через яку таке ставлення до цієї компанії.
Что можно улучшить: в першу чергу треба покращити керівників відділень, треба покращити графік роботи, щоб люди не працювали як худоба по два тижні без вихідних ( бувало й більше), а керівник годувала обіцянками( от зараз працівників в нас мало, а коли до нас вийде отой отой хлопчік то будем працювати по 5 днів в тиждень і так всі 9 місяців які я там пропрацювала. Виплата заробітньої платні взагалі окрема історія. Керівник відділення ставила нам відпрацьовані години, нам табель вона не показувала, а коли приходила зарплата в нас до неї виникали питання чого так мало, а вона кожного разу впевнено нам доказувала що так і треба ( скаржитись кудись не має сенсу, всім на працівників всеодно). Історія мого звільнення також плачебна. Я написала заяву на звільнення та чекала свої розрахункові кошти 3 тижні, говорили, що прийде вся сума відразу, а прийшла четверта частина, в бухгалтерії сказали, що так і треба, пізніше прийде ще прийшло 3 тисячі грн і перед цим 5тисяч ( мали нарахувати зарплату за цілий місяць роботи 9-10тис.грн, невикористану відпустку 5-6тис.грн та перепрацьовані години за 3 місяці це 5-6тис. грн, а заплатили 8 тис.грн і сказали чекати, нібито протягом 2-х місяців на мою карту будуть нараховуватися кошти, пройшло вже півтора місяця так нічого й не було, в бухгалтерії конкретної відповіді не дають, тільки перенаправляють на інших людей, які потім кричать в телефон: чого ви мені дзвоните, я тут до чого?я цим не займаюсь.

Кассир

Плюсы: Їх немає
Что можно улучшить: Партнерське відділення-всі питання до вашого партнера.Вам особо не допоможуть.Багато перевірок, відповідальності. Мотивації при цьому немає,з приводу оформлення ніхто не в курсі,чи Ви оформлені,але відповідальність несете Ви.Відсутність вантажника,носиш пральні машинки автомат з водієм(дівчина),по приїзду аудитора буде зарахований мінус у Вашу сторону,хоч вантажника має надати ФОП. Багато мінусів.Наче краще у не партнерських відділеннях.

Кассир

Плюсы: Компания нормальная, но понаберали людей которые не умеют и не хотят нормально работать. Нужно менять начальника и коллектив в г. Киев, отд. 49. Начальник не следит за тем, что делают рабочие отделения.
Что можно улучшить: Начальник отд. 49, в Киеве не умеет работать с клиентами. Решить небольшую проблему с ним было невозможно!

Кассир

Плюсы: Особо плюсов нет, море ответственности,штрафы и куча проверок, зп маленькая. А также приходится выполнять работу приемщика и старшего кассира, так как работать некому или персонал в отпуске. На отделениях уборщиков практически нет, вымывают отделение все - и руководитель и кассиры. Техника так же хромает, старые принтеры размером с допотопный телевизор, лагающие компьютеры и РРО выдающие ошибки через операцию. Хотя один плюс - начальство хорошее, понимающее.
Что можно улучшить: Обновить технику, улучшить форменную одежду персонала( в фирменных футболка можно угореть от жары), набрать персонал соответственно загруженности отделения, сделать достойную ЗП(так как ответственность немаленькая-документы,деньги,клиенты,нервы)
Оплата трудаНачальствоРабочее местоКоллективКарьерный рост-

Кассир

Плюсы: Из нет в основном
Что можно улучшить: Сменить начальство, сделать график работы человеческий. Что я хочу сказать.. Работала на Новой Почте. Всё устраивало,все бы ничего, но как оказалось не было выполнено начальством НП условие договора. То есть вычитывалась из основной зарплаты зарплата «пост финанс». И люди работавшие на Новой почте получали не 2 зарплаты, а одну с FortPost и копейки собственно оператором Новой Почты(500-1000грн).работа за копейки
Килия

Кассир

Плюсы: Плюсов мало.
Что можно улучшить: В первую очередь научится общению и сдержанности, высокие амбиции и неумение стажировать пришедших сотрудников, кроме как орать и командовать возомнив себя " начальниками" касательно на складе г.Килия, меньше ходить на перекуры и сплетничать, то с очередями проблем не было бы. Большие очереди.
Львов

Кассир

Плюсы: Немає
Что можно улучшить: Читаючи коментарі я неміг зрозуміти одного чому люди враховують офіційне працевлаштування як плюс я думаю що в сусідній Польщі висміяли би за таке, Програма Uapay висне неможливо були такі випадки що в журналі операцій прибуткового чеку небуло а я ж то розумів що в кінець місяця невиписка прийде бо у торможеному Авісі накладна закрита. Перевірка кожно місяця по Пост Фінанс стараєтся до всього що бачить, незважаючи на те що ти відповідальний за сейф, касу, ти і ще гружчик по посилкам, а нововведень. Був випадок як прийшла розбита посилка оформив з клієтом претензію зверху дзвінок для чого ви оформляли претензію та блін клієнт кіпішує дзвонить на гарячу лінію а факт є фактом. На стіні висить плакат чекаєш в черзі дзвони на гарячу лінію а твоя програма висне ти неможеш скоріше хоч сам того хочеш, Керівники пошти невірять ні в Бога ні у нашу країну, 24 серпня робочий день, Святий вечір також, нераджу звязуватись з жидиками

Фото от сотрудников компании Новая Почта

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Новая Почта

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Новая Почта для трудоустройства?

⚡ Из 639 сотрудников компании Новая Почта 172 рекомендуют работу в компании, 415 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 52 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Новая Почта

639 сотрудников компании Новая Почта оценили оплату труда на 3,0 из 5

💼 Как сотрудники Новая Почта оценивают начальство компании?

639 сотрудников компании Новая Почта оценили работу начальства на 2,3 из 5

📈 Как сотрудники Новая Почта оценивают карьерный рост в компании?

639 сотрудников компании Новая Почта оценили карьерный рост в компании на 2,4 из 5