Работа в ОККО (Концерн Галнафтогаз)
Оценка работы ОККО

Отзывы о работе в ОККО — Ужгород

Оператор АЗС

Плюсы:

Не рекомендую. Заявляли всьому навчать але менеджер вирішила сильно себе не завантажувати. Загальний час потрачений на навчання не перевищує 1год. Головна задача менеджера -кричати.Працюєш по 12годин оплачують 10год. Обід 5–10хв.В місяць виходить більше 200 год. Не поважається праця на благо компанії. Соромно за компанію .Позитівні моменти-їх немає. Працювала сумлінно.

Не отримала належної допомоги в отриманні професійних навиків.На неодноразове звернення до менеджера отримала негативне ставлення до себе. В компанії не хватає кваліфікованих керівників, які вміють зробити із гурту людей колектив. Саме керівництво має спуститись з небес на землю і подивитись як працюється людям, які заробляють для компанії гроші.Що зробити! Покращити умови праці:зробити місце для відпочинку, нормальний обід.Якщо рекламуєте списання їстівного товару ТО ВИ його списуйте, а не вішайте на операторів.Якщо вішаєте камери то так, щоб можна було контролювати магазин і крадіжки, а не тільки роботу оператора. Платять за це оператори.І почніть відстоювати права своїх працівників, а то пока праві тільки клієнти.Якщо клієнти будуть знати, що компанія відстоює права своїх працівників то і ставлення до операторів буде інше.За 4 місяці моєї роботи звільнилось 5чоловік?Можливо прийшов час задуматись чому.?!А супервайзерам прислуховуватись до скарг працівників.

Товаровед

Плюсы:

Коллектив в том числе менеджер и супервайзер!

Изменения к лучшему придут, когда верхушку компании поставят работать в те условия, которые они придумали на период 2–3недели. Тогда они поймут и улучшат, кто не поймёт, того под увольнение.

Оператор

Плюсы:

Колектив, якщо пощастить.

1. Великий трафік. На операторі: заправка, хот-доги, кава, магазин. Кава в залі, — при великій кількості покупців, а це постійно при великому трафіку, не встигаєш контролювати хто що ллє. В результаті кожна зміна закінчується виплатою за 2–3 кави з карману. 2. Охорони нема, при загруженому магазині проконтролювати полки з товаром не реально, в результаті недостачі - також з власного кармана. 3. Операторів 3 чол. замість 4-х. Працюють плотним графіком. На новий рік захворів, працював тиждень з температурою. Приїхала дивізійний менеджер західного регіону з перевіркою — нічого не цікавило: ні графік роботи, ні стан працівників, тільки асортимент сосисок! (Взагалі-то вона навіть не представилась, напевно то була мерчендайзер по прод. групі…) 4. При звільненні не доплатили 40% зароботаних гривень. І це благодарність за те, що працював хворий (не пішов на лікарняний бо шкода було дівчат лишати працювати двох на свята), без вихідних!

Оператор

Плюсы: никаких
Что можно улучшить: Це кошмар. я Працюю на Окко 5 років. Але такого як тепер ніколи не було. В закарпатті масово звільняються, навіть самі закоренілі працівники. я в шоке!!!!! Я за останні три місяці маю меншу з\п ніж мала в грудні 2012року а це 3,5 роки тому. Завтра я звільнюсь. Бо на заправку хочуть повісити офігенну нестачу. такшо треба тікати.
Ужгород
Плюсы: нема! ось що ваше ОККО яка бенза така і компашка!!!!!! http://www.hromadske.tv/economics/v-ukrayini-ryad-zapravok-oshtrafuvali-za-neyakisne/
Что можно улучшить: продати

Фото от сотрудников компании ОККО

Часто задаваемые вопросы о работе в компании ОККО

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию ОККО для трудоустройства?

⚡ Из 292 сотрудников компании ОККО 34 рекомендуют работу в компании, 177 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 81 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании ОККО

292 сотрудников компании ОККО оценили оплату труда на 2,3 из 5

💼 Как сотрудники ОККО оценивают начальство компании?

292 сотрудников компании ОККО оценили работу начальства на 1,8 из 5

📈 Как сотрудники ОККО оценивают карьерный рост в компании?

292 сотрудников компании ОККО оценили карьерный рост в компании на 1,9 из 5