Edvantis Software
Оценка работы Edvantis Software

Отзывы сотрудников о компании Edvantis Software

Плюсы:

Хм, чомусь тут тільки один відгук після 2010 року…

Edvantis — компанія, у якій я отримав перший успішний досвід роботи на Захід. (Перед тим програмував у декількох компаніях, які розробляли продукти для українського ринку.) В Edvantis працюють різні спеціалісти: від (тямущих) студентів і недавніх випускників до досвідчених Senior-ів. Дружня атмосфера. Керівництво, з яким перетинався — приємні люди. Залишив компанію після трохи більше як рік роботи через те, що після завершення мого проекту оплачувана частина бенчу (2 місяці у моєму випадку) закінчувалася, і не було іншого проекту. Стосовно недоліків роботи в Edvantis, не зміг знайти нічого суттєвого. Дякую за співпрацю!

Software Developer

Плюсы:

Edvantis — це компанія, з якої почалася моя кар'єра в IT (Edvantis Bootcamp 2016). Викладачами Edvantis Bootcamp були досвідчені професіонали, які змогли якісно поєднати теоретичний матеріал із практичними завданнями. Перевагами Едвантіса є дружня атмосфера, різноманітні івенти, а також менеджмент проектів. Вдячний компанії за досвід, який я отримав.

Edvantis Software, Inc., the most people-friendly software company around :-), invites you to join our team.

Фото от сотрудников компании Edvantis Software

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Edvantis Software

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Edvantis Software для трудоустройства?

⚡ Из 2 сотрудников компании Edvantis Software 2 рекомендуют работу в компании, 0 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Edvantis Software

2 сотрудников компании Edvantis Software оценили оплату труда на 5,0 из 5

💼 Как сотрудники Edvantis Software оценивают начальство компании?

2 сотрудников компании Edvantis Software оценили работу начальства на 5,0 из 5

📈 Как сотрудники Edvantis Software оценивают карьерный рост в компании?

2 сотрудников компании Edvantis Software оценили карьерный рост в компании на 5,0 из 5