Львівхолод
Работа в Львівхолод (Львовхолод)
Оценка работы Львівхолод

Отзывы о работе в Львівхолод — Львов

Комплектувальник

Плюсы:

Якщо тебе ніхто не хоче брати на роботу, то тут візьмуть без зайвих запитань. А якщо приведеш ще й друга, дадуть 500 грн. Ще прибиральниці працюють на совість, завжди в цехах, терміналі і туалетах чисто.

Прийшов по оголошенню — зарплата 8 000 плюс премія. Насправді зарплата 4000 грн. плюс залежить від кількості оброблених накладних. За кожну позицію в накладній + 40 копійок до зарплати. Кажуть є люди які мають в місяць 9 — 10 тисяч. Я працював на «хімії». 8 чоловік. 4 з яких працюють трохи більше ніж ти. А комплектація, це 1 поверх і підвал, приблизно по 60 метрів кожен. Бігали в школі 60 метровку, тут доводиться бігати по 9–12 годин за сміну. І в роботі є суттєвий ньюанс. Коли отримуєш накладну на 100 позицій і більше, то береш палету і спокійно по черзі збираєш товар. 1поверх, вниз, вивіз товар в термінал. 20 хвилин + 40 грн. Коли тобі дають накладну на 10 позицій (постійно 6, 8, 10, 12) то доводиться за 40 грн робити 10 кругів, — 1 поверх, підвал, термінал, 10 кругів, — 1 поверх, підвал, термінал, 10 кругів, ... — 1 поверх, підвал, термінал, Ще і з преміями повна непонятка. Той самий, сидить з бригадиром в каптерці, серіали дивиться, а зарплата 9000. Починаєш щось казати, тебе просто посилають. Я роботи не боюсь, проробив 3 місяця. Але коли бачиш що над тобою просто знущаються, це як в війску, когось єфрєйтор відправляє на кухню, а когось туалети драїти, кожен день. Застрелитись можна. Тут хочь можна плюнути на все і піти, що я і зробив.

Комплектовщик

Плюсы: Нет
Что можно улучшить: Аферисти. : 1. Пишуть зарплата - 7, а насправді 4. 2. Не оплачують стажування. 3. Спираючись на колективну відповідальність штрафують що місяця. 4. Охорона не виконує своїх обов'язків. Не обшукує при виході. Недостачу списують на працівників. 5. Затягують з працевлаштуванням, тим самим за рахунок вироблених стажерами накладних заробляють бонуси до зарплати. 6. Не дотримуються правил прийому товарів(не все перераховують). Недостачу списують на працівників. 7. При інвентаризації немає нагляду з незалежної сторони або сторони працівників. Невідомо що списують, а можливо й крадуть. Недостачу списують на працівників. 8. Всім заправляє охорона. Самі крадуть продукцію, і шантажуючи кримінальною відповідальністю тих працівників, що зафіксовані на камеру при необережному поводженні з продукцією, що призвело до втрат, або при вживанні продукції, заставляють писати заяви про відшкодування збитків на суми, що значно переважають ціну збитків. 9. При поступленні на роботу можуть розприділити в цех, де найбільша недостача, і оштрафувати на суму яка перевищує зарплату. 10. При стажуванні не проводиться ніяких інструктажів, і при помилках стажера його відразу штрафують. 11. При нарахуванні зарплати є збір на профспілку, яка взагалі невідомо для чого, оскільки є попередні пункти.

Кассир

Плюсы: Колектив самого магазину був хороший.
Что можно улучшить: Поліпшити треба все і почати треба саме з керівництва яке знаходиться у Львові тому що там на простих працівників всім по#іг сидять собі в своїх кабінетах і пишуть нові правила, а те що в магазинах нехватає всього починаючи з розміщеної монети якої тупо нема, шо в людей випросиш те і маєш і це твої проблеми і закінчуючи навіть формую яку міняють раз на 5 років. Єдине що спасало і через це протрималася там 1,5року це дуже хороший директор і в загальному весь колектив який завжди вмів підтримати. При звільненні зняли 500гривень з причиною що в магазині можлива недостача.

Приймальник

Плюсы: Немає
Что можно улучшить: Все. Стажувався, здав екзамени а далі кінець. усі вакансії роздають своїм, а ти як дурак лише простажувався і витратив гроші на проїзд та час. ніякої перспективи тільки рабство

Приймальник

Плюсы: немає
Что можно улучшить: Все. Стажувався 7 днів вкінці сказали що неварто мені працювати буде вашко. Чомуж так тянули час? НЕ рекомендую. + мала зарплата.

Фото от сотрудников компании Львівхолод

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Львівхолод

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Львівхолод для трудоустройства?

⚡ Из 15 сотрудников компании Львівхолод 1 рекомендуют работу в компании, 13 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 1 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Львівхолод

15 сотрудников компании Львівхолод оценили оплату труда на 2,7 из 5

💼 Как сотрудники Львівхолод оценивают начальство компании?

15 сотрудников компании Львівхолод оценили работу начальства на 2,5 из 5

📈 Как сотрудники Львівхолод оценивают карьерный рост в компании?

15 сотрудников компании Львівхолод оценили карьерный рост в компании на 2,7 из 5