Оценка работы Megasport

Отзывы о работе в Megasport — Львов

Керівник

Плюсы:

Якісний товар відомих брендів.

Пдмін персонал працює понаднормово по 10–12 години з 6–8 вихідними на місяць. Консультантів використовують як дешеву робочу силу. 8-ми годинний робочий день продовжили на годину (за які не платять). Всі продавці змушені відкривати ПП (можна працівника звільнити без причин, без відпрацювань, без ЗП). З кожної ЗП знімається відсоток який обіцяють виплатити після піврічної інвентаризації (якщо не відпрацював весь сезон, нічого не отримаєш) Всі недостачі, пересорти, розпарування оплачуються персоналом. Форму потрібно купувати за власні кошти. Прощаються з працівником (керівник, адміністратор, касир) без попередження, заява заднім числом.

Львов

Плюсы:

Читаю i я шокована, яка брехня! Хороша робота, у Львовi 4 магазини, купа людей працюэ роками! Усi керуючi з продавцiв, всi вчать, допомагають! Це правда, мого друга зараз вчать на адмiнiстратора, його радощам немаэ меж. Офiцiйне працевлштування, дуже зручнiграфiки, можна студентам працювати по 100 годин на мiсяць. Знижки на товар, чисто, гарно у магазинах, це не на ринку стояти. Я дуже задоволена роботою, заробiтньою платнею та колективом. Керуючий дуже серйозно ставиться до нашого навчання, ми кожен день щось нове дiзнаэмся. Кому цi дурнi вiдгуки треба писати та брехати я не знаю. Прийдiть та самi все побачите!

Можна поставити сканери в колонах як у адiдасi i номерки для примiрочних.

Львов
Плюсы: Плюсів немає жодних,якщо ви бажаєте бути обманутими, тоді Вам сюди.Через місяць роботи Вам потрібно відкрити Приватного підприємця,для нарахування усім іншим працівникам заробітьної плати, що само собою тягне ,як моральну сторону свідомого громадянина України вниз,так і Вашу незахищеність роботодавцем,по суті Ви ніхто ,людина,яка надає консультаційні послуги,і в будь-який момент Вас можуть просто звільнити,без надання будь-яких аргументів. Відпустка,лікарняний це тільки за усною домовленістю!!! Ще раз нагадую зробивши це Ви-Ніхто!!! Но нажаль це тільки верх всього безпорядку в цій компанії: - Зверхнє ставлення працівників Центрального офісу до Вас(ви вівці яких постійно потрібно принижувати,щоб у вас не було часу думати,про будь що інше ,крім роботи в компанії ). -Перед Вами можуть мінятися задачі кожні 30 хв,тому що всередині твориться хаос,який проявиться на Вас і завжди винними буде ти Ви -Обіцяну заробітню плату в 10-12 тисяч,можна одразу ділити на половину,якщо не більше. -У Ваші обов`язки входитиме:постійне прибирання,охорона всього майна(бо в кінці місяця Ви заплатите за нього),вантажник,заміна будь-якого обладнання,стелажів,освітлення,все це буде робити Ви,приймальник,складувальник,і ваші прямі обов`язки консультувати і продавати -Постійні переоцінки та нові маркетингові безтолкові ходи(акції) Цей список можна продовжувати дуже довго...!!! Якщо Ви не хочете розчаровуватися в роботі,стикатися з дволикими людьми для яких Ви ніхто(знаряддя для заробляння грошей),оминайте цю компанію стороною!!!! Не будьте обманутими!!!!
Что можно улучшить: Все

Керівник

Плюсы: Плюсов - НЕТ...!!! Работа по 10-12 часов. Ужасные условия труда. Руководство используют всех как только можно, для своей наживы. Обязательным условия при оформлении - открывать ЧП. Большая часть товара - Китай . Обманывают на счёт зарплаты при собеседовании. Недостачи Кандидаты и все остальные! Не устраивайтесь на работу в мегаспорт. Обходите стороной.
Что можно улучшить: Все....!!!

Консультант

Плюсы: Положительные эмоции лично у меня вызвал управляющий магазина. Нормальный мужик, объективный. Но спустя 3 месяца понимаешь что остальные это просто кошмар. В начале обещают 10 000+ ЗП. В итоге работая на все 200% получаешь всего 6500 и конечно же вычитают деньги за «недостачи». Есть в коллективе администратор , которая считает что хамить персоналу, оскорблять, запрещать торговать, врать и отбирать клиентов это норма. Единственный + работы - у меня отличный коллектив. Но и так все увольняются. А ещё недавно введи новую «систему мотивации» которая наоборот демотивирует продавать. Огромный план в 370 000 (в результате получите 7 000). Искренне не рекомендую никому здесь работать. На счёт планов за месяц - Вам никто и никогда не скажет сколько Вы должны продать, какой % от продаж и тд
Что можно улучшить: Хамство администратора; враньё на счёт ЗП; деньги дают как попало и когда попало. УЖАС!!!!!

Фото от сотрудников компании Megasport

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Megasport

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Megasport для трудоустройства?

⚡ Из 37 сотрудников компании Megasport 18 рекомендуют работу в компании, 14 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 5 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Megasport

37 сотрудников компании Megasport оценили оплату труда на 2,9 из 5

💼 Как сотрудники Megasport оценивают начальство компании?

37 сотрудников компании Megasport оценили работу начальства на 3,1 из 5

📈 Как сотрудники Megasport оценивают карьерный рост в компании?

37 сотрудников компании Megasport оценили карьерный рост в компании на 3,3 из 5