Оценка работы CyberCraft

Отзывы сотрудников о компании CyberCraft

SEO-специалист

Плюсы:

Колеги, я не хотів втягуватись в цю полеміку, але відчуваю, що мушу захистити честь і добре ім'я компанії, в який багато порядних людей працюють довгі роки.

Наша компанія, як і будь яка інша, не є ідеальною на 100%, але вказане в цьому відгуку не відповідає дійсності (окрім того що моїм бухгалтером працює моя мама) Історія наступна: один з наших американських клієнтів не зміг закрити угоду по своєму продажу іншій компанії. У зв’язку з цим в нього виникли серйозні фінансові проблеми і він перестав оплачувати роботу. Проектну команду він наймав через нас, але узгоджував і платив зарплати своїм співробітниками напряму, в чому наш фінансовий інтерес був відсутній і це не було секретом для команди.

Коли фінансовий стан замовника погіршився, наша компанія самостійно і повністю виплатила двомісячну винагороду всій проектній команді з власного бюджету і досягнула колективної угоди зі всіма співробітниками по додатковим виплатам. Всі доплати були виконані, як і було домовлено, і обіцяно усім членами проектної команди. Всіх кого могли, ми перевели на інші проекти і ці люди досі в нас працюють. Жодна людина з команди у 8 чоловік до нас претензій немає. Компанія завжди виконувала і буде виконувати взяті на себе зобов’язання. Щодо автора відгуку нижче — в якийсь момент він просто вирішив вийти в одноосібному порядку з тих домовленостей, які у нас були, і шантажем почав диктувати свої умови. Спочатку він погрожував нам поганими відгуками, потім самостійно збільшив суму виплати і вимагав оплату обов’язково готівкою, щоби видалити коментарі.

Варіант отримати кошти, як і всі інші члени команди, і вирішити ситуацію в правовому руслі йому став не прийнятним і він почав виміщати свою образу, мстити мені особисто і компанії, псуючи її репутацію.

Ми вважаємо що слова цієї людини є відвертим наклепом, а їхня єдина мета — зіпсувати життя компанії, «насолити» мені особисто і заробити на цьому.

Зараз ми докладаємо усіх зусиль для вирішення ситуації у правовому полі.

Будемо тримати все IT суспільство в курсі події.

Плюсы:

Реакція компанії на попередній відгук нижче. Поради для майбутніх працівників ТзОВ «СайберКрафт» CyberCraft Inc (38893342): 1. Просіть зразок договору завчасно — компанія практикує викликати на озвучення офера фізично в офіс, де відразу дає підписати договір або не беруть на роботу. Цей договір буде не вигідним для вас і як показала практика — пізніше ним будуть керуватись, а не проговореним усно. Як мінімум, Ви можете запитати письмово всі питання і мати письмову відповідь. 2. Під час першої співбесіди попросіть показати Вам робочі кімнати і місце, де сидітиме кандидат. Під час огляду зверніть увагу на щільність робочих місць в кімнаті та на відсутність будь-якої вентиляції в приміщенні взагалі. 3. Уточніть обладнання, котре у вас буде, в перший робочий день. Були випадки, коли ньюкамеру давали монітор, крісло чи інше, людини, котра у відпустці на даний момент. Був випадок, коли девелопер купив за свої кошти другий монітор для зручної роботи. В компанії немає сисадміна — все доводилось робити самому. 4. Розпитайте детально проект і не полінуйтесь перевірити сказане в гуглі. Ви розумієте, які проекти заходять на такі фірми, а також специфіку атстафу. 5. Компанія практикує шукати людей на стадії переговорів з потенційним клієнтом. Можливо Вам доведеться чекати довше початку роботи, ніж Ви очікували, а інколи Вам відмовлять по стандартній причині, бо з позицією не склалось. 6. Бухгалтерія на стороні компанії ведеться мамою СЕО без будь-яких доручень. Вона фактично діє від Вашого імені і відповідальність несете Ви. Після закінчення співпраці, працівники були поставлені перед фактом про платежі, які вони вже виконують + підписання договорів. 7. Зверніть увагу, що компанія зареєстрована в житловій квартирі, а статутний капітал її становить всього 1500 грн. (Дані з Opendatabot).

Після публікації відгуку, компанія вирішила виплатити борг і накласти відповідальність за розголошення цієї ситуації у розмірі 2 000 000 грн + упущена вигода. Договір зобовязує Вас відповідати за дії третіх осіб: «Виконавець зобов’язується невідкладно повідомляти Замовнику про факти розголошення Конфіденційної інформації або загрозу такого розголошення, а також про випадки незаконного отримання та використання третіми особами Конфіденційної інформації Замовника.»

Можливо, компанія спробує це спростовувати, але Ви просто перевірте особисто. Звичайно, що ідеальних компаній не буває але в ІТ проблем з вибором немає.

Все.

CyberCraft is an international software development, outsourcing and consulting company. We are dynamic and fast growing organization delivering software, quality control and consulting services.

Фото от сотрудников компании CyberCraft

Часто задаваемые вопросы о работе в компании CyberCraft

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию CyberCraft для трудоустройства?

⚡ Из 2 сотрудников компании CyberCraft 1 рекомендуют работу в компании, 1 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании CyberCraft

2 сотрудников компании CyberCraft оценили оплату труда на 3,0 из 5

💼 Как сотрудники CyberCraft оценивают начальство компании?

2 сотрудников компании CyberCraft оценили работу начальства на 3,0 из 5

📈 Как сотрудники CyberCraft оценивают карьерный рост в компании?

2 сотрудников компании CyberCraft оценили карьерный рост в компании на 3,0 из 5