Эпицентр К
торговый центр
Работа в Эпицентр К (Епіцентр К)
Оценка работы Эпицентр К
1,7

Отзывы о работе в Эпицентр К — Львов

Продавець

Плюсы:

Робота в теплі.

Працював в епіцентрі цього року у відділі Центр Меблів що є виконувачем обовязків у ньому є жахливою людиною Нерідко було чути від неї обзивання та принижування У Всіх в епіцентрі намагаються здерти гроші по максимуму Безліч травм було як і мене так в в моїх співробіників Про графік 4/2 можете забути 7 вихідних на тиждень Перепрацьовані години перед зарплатою просто анульовують Відділ кадрів це щось з чимось Відповідає криками та істерикою на ввічливі прохання на звільнення Не годують, а «кормлять» баландою після якої печія та болить живіт на яку виділено 1000 гривень на одного співробітника і то не факт що вони їх розпилюють по кишеням Премію розпилює начальник відділу лише тим хто підлизує йому Багато шестрьорок і крис бувають дні коли насильно охоронці не відпускають з роботи всім насрати на тебе і на твоє здоров‘я я просто ненавиджу епіцентр.

Продавець-консультант

Плюсы:

Немає плюсів одні мінуси шукають за зарплату 8500 гривень в 2020 році це смішно.

Підняти зарплату до 16000 гривень тоді не буде текучки кадрів нормальне керівництво розвозку з роботи на роботу обо компенсація проїзду особливо коли працюєш в 2гу зміну як добратися додому після 22 00 хіба таксі

Старший продавец

Плюсы:

Був у різних маркетах (Епіцентрах) все залежить від керівництва і злагодженості колективу… Коли вирує нормальна робоча атмосфера тоді і плани робляться, зарплати ± нормальні. Звичайно що ніяка зарплата не мила коли до тебе ставляться, як до лайна. Але таке тільки на декількох відділах, а в основному начальники нормальні і ставляться до тебе як до колеги по роботі. Хтось це робить з власної ініціативи, а декого до цього мотивує директор маркету. Якби не вона мій відгук був би негативним. Вона молодець завдяки їй у мене не пропадає охота працювати в Епіцентрі! Я старший продавець і зп 14–15 тис., але це через часте виконання.

Компанія біжить шаленими темпами, хочеться трішки спокійнішого темпу роботи і покращити харчування в їдальні

Львов

Плюсы:

З плюсів тільки люди що працюють також продовцями. Більше плюсів не було!

Відношення до своїх працівників і виконання обіцянок бо говорять одне, а по факту інше! А зарплата це взагалі інша тема особливо при звільненні!

Консультант

Плюсы: Немає
Что можно улучшить: Менеджемент ні за що не має співробітників - звехнє ставлення, штрафи. Та ну їх - звільнився і іншим не ражду

Фото от сотрудников компании Эпицентр К

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Эпицентр К

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Эпицентр К для трудоустройства?

⚡ Из 916 сотрудников компании Эпицентр К 9 рекомендуют работу в компании, 97 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 810 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Эпицентр К

916 сотрудников компании Эпицентр К оценили оплату труда на 2,0 из 5

💼 Как сотрудники Эпицентр К оценивают начальство компании?

916 сотрудников компании Эпицентр К оценили работу начальства на 1,7 из 5

📈 Как сотрудники Эпицентр К оценивают карьерный рост в компании?

916 сотрудников компании Эпицентр К оценили карьерный рост в компании на 1,8 из 5