Работа в Artelogic

Отзывы сотрудников о компании Artelogic

PHP Developer

август 2018
Співпрацював з компанією Artelogic приблизно 9 місяців. Дуже дружній колектив. Керівництво дбайливо виконує свої обовязки, дбає про своїх співпрацівників, створює для них максимально комфортні умови. В мене залишились теплі і приємні спогади. Дорога Artefamily! Бажаю Тобі завжди бути такою чудовою, професійною командою!

Full Stack разработчик

ноябрь 2018
Працював тут близько двох місяців. Працював над старим і занудним проектом, тому вирішив змінити роботу. Дуже сподобався дружній колектив і тімбілдінги. Колеги з радістю допоможуть якщо виникають якісь складнощі.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Artelogic

Рекомендуют ли сотрудники компанию Artelogic для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Artelogic для трудоустройства, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Artelogic оценивают оплату труда на 4.5 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Artelogic оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Artelogic оценивают возможности карьерного роста на 4.5 из 5, на основании 2 оценок.

Artelogic - незалежна компанія в галузі розробки програмного забезпечення та ІТ консалтингу. Ми розташовані у місті Львові, що знаходиться у західній Україні. Місто відоме, як культурна та освітня столиця країни, місце з невичерпним ресурсом місцевих талантів та висококваліфікованих експертів у багатьох галузях.

Компанія підтримує довгострокові партнерські відносини з клієнтами та реалізовує усі проекти з особливою увагою до деталей та потреб замовника. Команда Artelogic вірить, що наші клієнти є невід’ємною частиною успішного розвитку компанії та гарантуємо, що кожен проект, над яким працює наша команда, буде реалізовано з максимальною ефективністю і прозорістю.
Директ Кредит
МегаФон