Будпостач
Оценка работы Будпостач

Отзывы сотрудников о компании Будпостач

Торговый представитель

Плюсы:

Очень динамичная компания, много новинок, что даёт в свою очередь развитие и изучение нового товара, рынок, конкурентов. З/П на хорошем уровни, как работаешь — так и получаеш, ограничений нет.

Программное обеспичение.

Заведующий складом

Плюсы:

Зайшовши на сайт, я був здивований що є негативні відгуки про компанію Будпостач. Я розумію, що несхвальні відгуки писали здебільшого ображені колишні працівники. І я радий, що в нашому Великому колективі їх вже немає. Я працюю в компанії вже більш як 6 років. Розпочав свою трудову діяльність з посади ТП, мій кар'єрний ріст рівномірно як і ЗП ростуть разом з досвідом і дружнім колективом яким мене забезпечує компанія Будпостач. Так, в такій великій компанії, бувають нюанси. Але здебільшого це людська порядність, яку з першого погляду не завжди можна розпізнати. Я рекомендую всім охочим, які шукають гарні умови праці, як мінімум спробувати, а як максимум і поповнити ряди працівників компанії Будпостач.

В нас все добре, компанія Будпостач з кожним роком все більше набирає обертів.

а колишніх і конкурентів прошу не заздрити.

Винница

Торговый представитель

Плюсы:

Люди! Я не понимаю как и с кем вы работали. Я поменял много работ, и лучше чем на Будпостаче не было нигде. Ушёл потому что переманили, обещая золотые горы, о чём сейчас жалею. Компания давала возможность хорошо зарабатывать. Цены конкурентные, постоянно много новинок и акций. Руководство лояльное, всегда пойдут на встечу. Не зарабатывают только лентяи! Пишут про амортизацию или ещё всякую чушь. Зачем амортизация, если ты зарабатываеш существенно больше, чем в других компаниях.

Есть проблемы, как и везде. Но не существенные.

Плюсы:

В даній копанії працюю з самого відкриття РС з 2016 р. Графік роботи мене влаштовує з 9 до 18 год. Колектив молодий, енергійний, всі лояльно відносяться одне до одного. Я рада, що маю таких колег, які завжди підтримают!На даний момент в Тульчині розширення філіалу з 8 працівників до 15. Зарплата завжди вчасно виплачується, кожних 3 місяці є підняття ЗП і це радує).Це приватне підприємство і діють "штрафи", при співбесіді це наголошували, "штрафи" справедливі, всі "штрафи" обговорюється,і в кінці приймаються рішення чи анулювати чи зняти з ЗП. Працюємо згідно інструкції, все чітко доступно і ясно розписано. Умови праці по 5 бальній шкалі оцінюю на 5*.Якщо є якісь прохання керівництво завжди чує і виконує це для мене +.Працюємо в 1 С8, якщо щось не розуміємо, то завжди підтримка ИТ відділу присутня. В цілому я роботою задоволена.

Налагодити графік доставки товару між центральним складом і регіональним складом.

Кладовщик

Плюсы:

Недавно устроился, пока всё устраивает. Приятный коллектив. Работать надо и достаточно много, но и оплата соответствующая. Ребята говорят что всё стабильно, с зарплатой не кидают и всё в срок. Как и все, после устройства продолжал поиск и из того что предлагают, Будпостач, не самый худший вариант.

Пока всё устраивает, потом посмотрим. надеюсь не разочаруют.

Импортер и дистрибьютор торговых марок: Forte, Firman, Energy Power, Kipor, Kaiser, Telwin, Werk, Fini, Fiac, Itoss, Sima, Master, Kende, Feida

Фото от сотрудников компании Будпостач

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Будпостач

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Будпостач для трудоустройства?

⚡ Из 5 сотрудников компании Будпостач 5 рекомендуют работу в компании, 0 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Будпостач

5 сотрудников компании Будпостач оценили оплату труда на 3,6 из 5

💼 Как сотрудники Будпостач оценивают начальство компании?

5 сотрудников компании Будпостач оценили работу начальства на 3,4 из 5

📈 Как сотрудники Будпостач оценивают карьерный рост в компании?

5 сотрудников компании Будпостач оценили карьерный рост в компании на 3,1 из 5