Оценка работы Bvblogic

Отзывы сотрудников о компании Bvblogic

PHP developer

Плюсы:

З дня, коли я прийшов вперше опинився в офісі компанії, пройшло вже більше ніж 6 місяців. За цей час у мене досить чітко сформувалась думка про роботу, компанію і колектив в цілому. В компанію я прийшов майже без досвіду, проте мене тепло прийняли та швидко навчили азам, які потрібні в роботі (від того, як правильно оцінювати проекти, до того, як спілкуватись з клієнтом). Середовище для новачків досить сприятливе для професійного та ментального зросту. За цей час я побачив, як реально росту в якості коду, пізнаю новинки щодня. Без жодних сумнівів — це і є правильний менеджмент і менторство. За увесь цей час я ніколи не залишався сам на сам з певними проблемами і труднощами, адже кожен з моєї команди готовий підказати, де знайти правильне рішення, направити думки в правильне русло (як на мене, це дуже важливо, коли в тебе ще немає великого досвіду). За час роботи в компанії я побачив професіоналізм кожного з працівників, котрий став фундаментом bvblogic. Як на мене, почати свій шлях в айті з такого середовища — неймовірно круто, тому я дуже вдячний всій команді bvblogic за те, що повірили в мене і дали мені шанс проявити себе. P.S: а ще у нас на кухні найсмачніше печиво :)

Web developer

Плюсы:

Працюю в компанії понад 5 років. За цей час здобув чималий професійний досвід та знання, багато нових друзів та спогадів. Насамперед хочу відзначити колектив, в якому мені доводиться працювати. Це люди, які прагнуть розвиватися та вдосконалюватись, завжди прагнуть бути професіоналами своєї справи. Попри це, також знаходиться багато спільних інтересів для проведення позаробочого часу та інших зустрічей. Не менш важливим є те, що тут тебе цінують насамперед як людину. Ти завжди можеш висловити свою думку, до якої прислухаються. А також подобаються цікаві проекти та задачі над якими доводиться працювати, що не дають тобі вигорати. Загалом, краще раз тут попрацювати, ніж сто раз почути відгуки :)

[bvblogic]: Компанія, що 10 років займається розробкою цілісних закінчених рішень по створенню баз даних та веб-орієнтовних систем: від вивчення задачі, розробки технічного завдання, розробки програмного продукту, до підтримки та розвитку проекту.

Фото от сотрудников компании Bvblogic

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Bvblogic

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Bvblogic для трудоустройства?

⚡ Из 2 сотрудников компании Bvblogic 2 рекомендуют работу в компании, 0 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Bvblogic

2 сотрудников компании Bvblogic оценили оплату труда на 5,0 из 5

💼 Как сотрудники Bvblogic оценивают начальство компании?

2 сотрудников компании Bvblogic оценили работу начальства на 5,0 из 5

📈 Как сотрудники Bvblogic оценивают карьерный рост в компании?

2 сотрудников компании Bvblogic оценили карьерный рост в компании на 5,0 из 5