Оценка работы veteco

Отзывы сотрудников о компании veteco

Плюсы:

Повнва вiдсутнiсеть контролю !

Накипіло! всі відгуки написані раніше іншими хлопцями та дiвчатами — насправді івляются сумно але правдою — що не треба тратити часу I не треба сюда приходити, а всi «гарнi вiдгуки» пишуть сами працiвники офiсу по указiвцi керiвництва «проходила мимо мати однiеi iз коллег i вирiшила написати правду» / але найгірше / що до одного з керiвникiв (назвемо коротко — Ко.Ка.) є дуже багато питань і хочеться / що б його перевірили господарі на чесність як мінімум/ а там будуть купа питань! ось чому одні менеджери на роботу виізжают 2–3 рази в тиждень, а бо зовсiм недiлями нема і плани здійсненні отримують щомісяця / другим неможливий план / що відразу веде тебе до жебрацької з / п / і ще тобі намікают через четверте лицо/ що ти багато отримуєш I йти звiдци / але якщо хочеш більше звичайно став газ як деякі і май зайву п’ятірку з топлива / а й поділитися незабудь відсотків двадцять скинь і тоді дехто буде мовчати (а iх багато) … далі … премії для в / в + поздр. + і т.д. акуратненько ділиться між своїми менеджерами / хто за цим дивиться? за останнім часом тільки й чути від колег/що вiн зловживає «напитками» і зовсім перестав допомагати і всi заслуги бере на себе, хоча i ранiше героем не був / капець … !

Дистрибьютор

Плюсы: Если увлечен ветеринарной делом, то работать понравится. Всего хватает для собственного карьерного роста. В компании постоянно проходят обучающие семинары и конференции. Плюс к ЗП бонусная программа, в зависимости от выполненной работы.
Что можно улучшить: Возможно, дружность коллектива. А то как-то каждый сам за себя.

Супервайзер

Плюсы: Насправді не так багато треба для щастя: улюблена справа і людяний колектив. І тут це все присутнє.
Что можно улучшить: Якісь акції з грошовою винагородою)

Плюсы: Я поміняв кілька компаній, тож порівняти маю з чим, та кожен показник залежить від тої мети яку ти хочеш отримати від цієї роботи. Якщо для того щоб заробити, то компанія платить непогано, працюють по всій країні- робота цікава, працюю по спеціальності, навіть є можливість просунутися по карєрних сходах, колектив нормальний бо кожен маю свою ділянку.
Что можно улучшить: Покращити мотиваційну систему, виплачувати премії за хороші показники, більші премії, у відсотках.

Региональный менеджер

Плюсы: Велика компанія у сфері ветеринарії. Великий асортимент товару робить роботу цікавою, бо приходиться працювати з різними напрямками ветеринарії.
Что можно улучшить: можна покращити мотиваційну систему
Плюсы: Долго не могла найти работу в сфере ветеринарии, и вот решилась пойти на собеседование. Очень все понравилось и все устраивало по зп и условиям работы.
Что можно улучшить: Хотелось бы больше получать.
Плюсы: Зарплата – зарплата на ринку середня, та є бонуси, як обговорюються з керівництвом окремо Начальство- вимагаючи та хамів не зустрічала на свому шляху у Ветеко Офіс- хороші умови, добре добре транспортне добирання, Колектив- все залежить від людей, не можна написати що він поганий, якщо була одна *учка яка могла всіх підставити, та в основному дружній. Карєрний ріст- він є, все залежить від результатів, а будуть результати буде не лише посада а й хороша зарплата
Что можно улучшить: По роботі все мені подобалося, єдине колектив, та тут не рнондбачиш хто зживеться а хто ні.

Дистрибьютор

Плюсы: Це була моя перша робота після закінчення ветеринарного інституту, роботі навчили, колектив хороший, хоча все залежить від людей – вони бувають різні, всі працювали на результат, та й в допомозі ніхто не відмовляв. Зарплата для мене, як для початківця була досить високою, враховуючи що я прийшла без досвіду.
Что можно улучшить: більше спілкування в колективі, і більші бонуси
Плюсы: Добре оснащені офіси. Непогана заробітна плата. Присутній кар'єрний ріст та професійне навчання (лекції, конференції, семінари).
Что можно улучшить: Можна частіше давати премії за якісно виконану роботу)
Плюсы: Всім привіт, спішу поділитися враженями моєї сестри, яка нещодавно влаштувалася на Ветеко. Новенькі та чисті офіси, коллектив їїдуже тепло прийняв, таке доброзичливе ставлення, допомагають вникнути в темп роботи. ЗП в принципі її влаштовує, при тому тут є бонуси від продаж. Є куди рости і це найголовніший фактор.
Что можно улучшить: Складна співбесіда.
Плюсы: ЗП всегда вовремя. Возмещают твои расходы, например за командировки (выплачивают вместе с ЗП). Если имеете желание работать и профессионально расти, то есть возможность проходить обучение. Всегда рады молодым специалистам.
Что можно улучшить: Отношение начальства к сотрудникам. Дружность колектива.

Дистрибьюция по Украине ветеринарных препаратов, вакцин, оборудования для штучного осеменения, дезинфекции, разработка и контроль эффективности комплексных лечебно - профилактических программ.

Фото от сотрудников компании veteco

Часто задаваемые вопросы о работе в компании veteco

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию veteco для трудоустройства?

⚡ Из 11 сотрудников компании veteco 9 рекомендуют работу в компании, 1 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 1 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании veteco

11 сотрудников компании veteco оценили оплату труда на 3,6 из 5

💼 Как сотрудники veteco оценивают начальство компании?

11 сотрудников компании veteco оценили работу начальства на 3,5 из 5

📈 Как сотрудники veteco оценивают карьерный рост в компании?

11 сотрудников компании veteco оценили карьерный рост в компании на 3,7 из 5