Работа в Тяньши, Главное управление Евро-Азиатского региона, корпорация

Отзывы сотрудников о компании Тяньши, Главное управление Евро-Азиатского региона, корпорация

Главный редактор по контенту // SMM

Декабрь 2023
Отличный коллектив, развита система взаимопомощи. Интересные задачи, работа на международном рынке. Есть возможность проявить себя сразу во многих сферах.
Индексация заработной платы, хотя бы раз в несколько лет. А также сделать переработки эпизодическим моментом, а не регулярной практикой.

Руководитель отдела

Декабрь 2020
Одесса
Очень позитивный и отвественности колектив!
Работа на перспективу, возможность карьерного роста постоянно, предлагается удобный график для бушующего сотрудника, достойный доход, компания венда поощряет своих сотрудником премиями и бонусами, так очень важно, что есть специалисты которые обучают, и которые всегда за вами закреплены, чтобы разобраться во всех вопросах которые интересуют новичка !
Меня все устраивает! Если возникает какие либо вопросы по работе, просто консультируюсь со своим специалистом !

Бизнес-тренер

Февраль 2024
Легальность, хороший продукт, есть карьерный рост, прекрасно поставленная система обучения . Много мотивационных программ
Контроль качества работы независимых дистрибьютеров

Сентябрь 2023
Свобода действий, удобное месторасположения
Зп побольше) личные поощрения

Март 2021
Працюю уже 2 міс. Все подобається і дохід і колектив і кар'єра. Рекомендую самим розбиратись, а не читати відгуки тих, хто навіть не працював! Не подобається така робота, шукайте іншу, навіщо дурниці всякі писати?!
Нічого)

Менеджер среднего звена

Сентябрь 2020
Компанія офіційна та легальна є представництво в столиці, вчасно виплачується дохід та різні мотиваційні програми, єдиний мінус, як і всюди треба працювати, щоб щось мати, а на жаль в нас люди багато хочуть мати, а нічого не робити, такі «хочуни» потім пишуть, що компанія погана, не реально заробити і тд., брехня бо сам 4 роки займаюся і є безліч плюсів.
Люди самі особисто розбирайся, а не думки людей яких ви вжитті не бачили.

Сентябрь 2020
Хороша компанія, якісний продукт, хороший колектив.
Рекомендую дану компанію у виборі роботи.
Це робота з людьми, і вона вимагає терпіння.
Нерозумію чому люди пишуть негативні відгуки нерозібравшись в детадях роботи.

Офис-менеджер

Август 2019
Львов
Моя співпраця почалася з дод.доходу. оскільки я працювала на держ. роботі з з/п 1200грн. Саме таку ставку пропонували молодому спеціалісту після вузу, зараз це 2800грн. Не дуже змінилось. На держ. роботі я швидко зрозуміла що потрібен підробіток, знайшла вулечне оголошення, подзвонила і мене покликали на співбесіду. Після співбесіди я пройшла навчання. Чи я щось зрозуміла, ні ! Зрозуміла лиш те, що компанія працює в напрямку Здоров’я. І що мені людині з медичною освітою треба розібратись. Того, що у вузі я вчилась 4р. і на роботі всерівно наново вчилась працювати.

На днях повернулась з Китаю, куди літала в компанію і основні виробничі бази + було навчання ! Мені оплатили подорож 2,5тис. Доларів (переліт, проживання, харчування, навчання) для того щоб я стала ще ефективнішим менеджером, і отримувала більший дохід ! Чи є таке на держ. роботі? Ні !

З мінусів, як і будь-де треба Працювати ! Розчарую, тих хто думає, що сівши позу лотоса Вам приходитеме дохід ! Так не працює. Це робота, її треба робити ! І результати будуть 100%

Напочатку я бачила відгуки якихось «ігриків», «х» і людей які навіть не вказували свого ім'я, що це «розвод», і т.д. та я маю свою думку, і сама завжди у всьому розбираюсь! Це мене і спасло! Я розібралась, працювала і маю результат. Хочете результат, приходьте розбирайтесь. Удачі, результату Вам)
Треба працювати)

Август 2019
Стаж в компании: Больше 10 лет
Одесса
Возможность начать с рядового сотрудника и в дальнейшем стать руководителем филиала. Очень круто, что много уделяется времени обучению руководству персоналом!
Много информации нужно учить…)

Одесса
Работаю недавно в компании., все нравится. Очень нравится отношение руководства!
Вначале много информации нужно усвоить))

Офис-менеджер

Июль 2019
Я працюю в компанії менше року. Тут розроблена дуже якісна система роботи. По ній легко рухатися і досягати хороших результатів у фінансовому плані і в плані кар'єри. Нічого не потрібно видумувати. Треба просто працювати.
Робота дуже проста.

Июль 2019
Мені подобається в компанії можливість саморозвитку, тут є можливість заробляти стільки, скільки ти хочеш, а не працювати на ставку, яку потім не знаєш куди потратити, бо на все не вистачає, дійсно хороший колектив, і можливість подорожувати.
Найбільшою проблемою для мене, була невпевненість в собі. Та дякую наставнику, за допомогу.

Дистрибьютор

Июль 2019
Спочатку познайомилась з продуктом компанії бо мала проблеми по здоров‘ю! Потім познайомилась з системою роботи! Зрозуміла що це бізнес! І почала активно працювати! Вже вийшла на дохід від 17 тис грн крім доходу отримала премію на 14400 отримала безкоштовну поїздку в Мигово і в Саму Компанію.
Потрібно працювати.

Руководитель отдела

Июль 2018
Николаев
Читая отзывы, понимаешь,что люди не разобрались ни в системе работы, ни в перспективах. Работаю почти 2 года. Все устраивает - адекватный, позитивный коллектив, грамотное руководство, доход.
Основная трудность- перестроится в новую для тебя сферу. Не надо искать подвох- надо работать, платят не за время (как большинство привыкли), а за работу!

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Тяньши, Главное управление Евро-Азиатского региона, корпорация

Рекомендуют ли сотрудники компанию Тяньши, Главное управление Евро-Азиатского региона, корпорация для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Тяньши, Главное управление Евро-Азиатского региона, корпорация для трудоустройства, на основании 14 оценок.

Сотрудники компании Тяньши, Главное управление Евро-Азиатского региона, корпорация оценивают оплату труда на 4.8 из 5, на основании 14 оценок.

Сотрудники компании Тяньши, Главное управление Евро-Азиатского региона, корпорация оценивают работу руководства на 4.9 из 5, на основании 14 оценок.

Сотрудники компании Тяньши, Главное управление Евро-Азиатского региона, корпорация оценивают возможности карьерного роста на 4.8 из 5, на основании 14 оценок.

Спортмастер
Ростелеком