Работа в Тяньши, Главное управление Евро-Азиатского региона, корпорация
Офис-менеджер

Тяньши, Главное управление Евро-Азиатского региона, корпорация: отзывы о работе на должности

Июль 2019
Я працюю в компанії менше року. Тут розроблена дуже якісна система роботи. По ній легко рухатися і досягати хороших результатів у фінансовому плані і в плані кар'єри. Нічого не потрібно видумувати. Треба просто працювати.
Робота дуже проста.

Август 2019
Львов
Моя співпраця почалася з дод.доходу. оскільки я працювала на держ. роботі з з/п 1200грн. Саме таку ставку пропонували молодому спеціалісту після вузу, зараз це 2800грн. Не дуже змінилось. На держ. роботі я швидко зрозуміла що потрібен підробіток, знайшла вулечне оголошення, подзвонила і мене покликали на співбесіду. Після співбесіди я пройшла навчання. Чи я щось зрозуміла, ні ! Зрозуміла лиш те, що компанія працює в напрямку Здоров’я. І що мені людині з медичною освітою треба розібратись. Того, що у вузі я вчилась 4р. і на роботі всерівно наново вчилась працювати.

На днях повернулась з Китаю, куди літала в компанію і основні виробничі бази + було навчання ! Мені оплатили подорож 2,5тис. Доларів (переліт, проживання, харчування, навчання) для того щоб я стала ще ефективнішим менеджером, і отримувала більший дохід ! Чи є таке на держ. роботі? Ні !

З мінусів, як і будь-де треба Працювати ! Розчарую, тих хто думає, що сівши позу лотоса Вам приходитеме дохід ! Так не працює. Це робота, її треба робити ! І результати будуть 100%

Напочатку я бачила відгуки якихось «ігриків», «х» і людей які навіть не вказували свого ім'я, що це «розвод», і т.д. та я маю свою думку, і сама завжди у всьому розбираюсь! Це мене і спасло! Я розібралась, працювала і маю результат. Хочете результат, приходьте розбирайтесь. Удачі, результату Вам)
Треба працювати)
Ростелеком