Оценка работы Babybrok

Отзывы сотрудников о компании Babybrok

Плюсы:

Працювала колись на ту компанію, дурехтор постійно кликав до себе і розказував як він буде скоро крутий і розказував-розказував, а коли приходилось платити за роботу то робився як звір- бо ми йому дорого коштуємо, хоча якби не ми він би прохахав ту кампанію вже давно, якби не ховався)) Привіт з Америки, в тебе команда незалежних і впевнених то після корпаратіва) І де твій крутий сайт, який через півроку мав стати круче алібаби? Команда незалежних тебе послухалась і прохахала всьо задурно)

Плюсы:

А тут нічого і не змінилося, крім того що з/п в 3 рази менша до бакса, криків і обовязків більше, таке поняття як ставка нема, є докажи і розпиши що ти зробив, а я прийму рішення чи платити тобі чи вообще послати, так щоб ше місяць на тобі зекономити. А тих людей та й тебе згадують злим і крутим матюком, хоча деколи декому лщвонять щоб повернути.

Компанія «BabyBrok» розпочала свою роботу на ринку Західної України в 2002 році, постійно розширюючи асортимент дитячих товарів

і географію ринку збуту, на сьогоднішній день ми можемо Вам запропонувати близько 2 тисяч найменувань товарів дитячого вжитку власного

виробництва і біля 15 тис. найменувань товарів інших виробників.

Нами представлені такі відомі бренди (торгові марки): Geoby, Graco, ABCDesign, Cam, Adamex, Adbor, Androx, BabyClub, Coneco, PiereCarden,

Quatro, Seca, Sigma, Tако, Тамі, mmDadak (колекційний одяг. Польща) та ін.

Фото от сотрудников компании Babybrok

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Babybrok

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Babybrok для трудоустройства?

⚡ Из 2 сотрудников компании Babybrok 0 рекомендуют работу в компании, 2 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Babybrok

2 сотрудников компании Babybrok оценили оплату труда на 3,1 из 5

💼 Как сотрудники Babybrok оценивают начальство компании?

2 сотрудников компании Babybrok оценили работу начальства на 3,1 из 5

📈 Как сотрудники Babybrok оценивают карьерный рост в компании?

2 сотрудников компании Babybrok оценили карьерный рост в компании на 3,2 из 5