Работа в Ядзаки

Отзывы сотрудников о компании Ядзаки

Январь 2021
Ужгород
Добрий день! Я працюю на Ядзакі уже два роки, а бачу тут пишуть в основному ті, яких звільнили, або які самі не змогли працювати. По началу і мені було тяжко, чесно, тоже подумовував звільнитися, але втягнувся. Коли ішов сюди на роботу, розумів, що то не так легко. Помогли люди, які вже роки працювали. Потім почав учитися нове, і так дійшов до універсала, планую і далі вчитися розвиватися. Завод раджу для тих, хто знає, що таке добре робити.
Ідеї для покращення можна писати на спеціальному стенді на виробництві, а не тут. Там їх прочитають і напишуть вам відповідь.

Оператор линии

Май 2019
Ужгород
Працюючи на Ядзакі, я дізналася багато нового. Можу впевнено зауважити, що керівництво старається для людей. А люди на заводі працелюбні, веселі і дружні. Є правила і вимоги, но без цього не буде дисципліни і порядку. Зарплата для цього регіону одна з найвищих. Надіюся, що так буде і в майбутньому.
Важко було на початку звикнути, а так все нормально.

Январь 2019
Ужгород
А я хочу сказать, що работать и зарабатывать здесь нормально, деньги за проезд мне вернули. Но не сразу, а в течении месяца работы, а то некоторые хотят приехать, поучиться и не работая получить все выплати. Люди, такое не бывает, здесь тоже не дураки сидят. Зарабатываю 10 тысяч, потому что не прогуливаю, не сижу дома как бы на больничном, иногда выхожу на дополнительные часы и на выходних, если хочу больше. общага нормальна, а от люди в ней разные. Если умеете работать тогда здесь все нормально, халявить не получится.
Нужны люди. поэтому иногда попадаются неадекваты, из-за которых страдают все.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Ядзаки

Рекомендуют ли сотрудники компанию Ядзаки для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Ядзаки для трудоустройства, на основании 3 оценок.

Сотрудники компании Ядзаки оценивают оплату труда на 4.7 из 5, на основании 3 оценок.

Сотрудники компании Ядзаки оценивают работу руководства на 3.7 из 5, на основании 3 оценок.

Сотрудники компании Ядзаки оценивают возможности карьерного роста на 4.3 из 5, на основании 3 оценок.

«Ядзакі Україна» – це частина міжнародної корпорації «YAZAKI», що виготовляє продукцію у сфері автомобілебудування. Завдяки високим стандартам праці та професійному менеджменту, компанія є лідером на ринку електрокабельної продукції для потужних корпорацій. «Ядзакі Україна» є надійним бізнес-партнером, а для сотень працівників – упевненістю у завтрашньому дні.