ЛИВС, Меблевий салон

1,0
1,5
1,0

Отзывы о ЛИВС, Меблевий салон

РовноРаботал в компании меньше года

Продавець- консультант

Плюсы: Їх немає, тільки негатив, потрачений час і нерви!!!!!

Что можно улучшить: На 2 магазини було тільки 3 продавця. Був період, що тільки 2 і ми працювали без вихідних. А за це на не виплатили. І взагалі за місяць і 14 днів роботи де майже не було вихідних мені виплатили тільки 1500 тис. В колективі, творится хаос і ні директору ні бухгалтеру не було до нас діла. Претензії були тільки коли на роботу виходить не хотіла. А коли аванс просила чи зп то кормили обіцянками, що скоро виплатять і не платили. Одним словом "ШАРАШКІНА КОНТОРА". І ще цей цивільний договір, бред якийсь. Ніколи не підписуйте, поки не встановити в ньому чіткої суми виплати, яку обіцяють. Бо потім не виплатить. Отакий от магазин меблів. Добре, що є справедливість. Я звернулася в охорону праці, там з'ясовують всі права і закони. Так що якщо трапиться так як в нас, не соромтеся ідіть в охорону праці і в міліцію.

РівнеРаботал в компании меньше года

Продавець-консультант

Плюсы: не знайшла((

Что можно улучшить: Старий колектив звільнився, набрали новий колективі мене: 3 людини на 2 салони по цив.-прав. договорі, де хитро під себе написали договір, де не була зазначенна сума зарплати, але при цьому казали що це нормально і все буде добре, і 2-й оригінал не давали на руки. Керівництво лапшу на уши вішало. Обіцяли одну ставку 2800 грн, а через місяць 3000 грн і 2% від продажів - а по факту дурили і обманули, тянули і невиплачували всю суму. Попрацювавши не довго 2 місяця і побачивши, що це "шарашкіна контора" ми звільнилися, також дізналися пізніше, що це були в них не поодинокі випадки з обдурюванням людей. Написали заяви в Міліцію, в Управління держ.праці, Податкову, щоб перевірили цих шахраїв, які мають великі обороти коштів від продажу меблів, і не всю суму зазначають в податковій, а також дурять інших працівників і не виплачуюють всю зарплату і 2% від продажів. Не рекомендую собі нерви портити і гаяти час в даній "шарашкіній конторі".

Продажа мягкой и корпусной мебели ТМ ЛИВС.

МЕГАСИТИ, Компания
Мир Весов
Завод элеваторного оборудования
Голден Тайл (Golden Tile)
Викра