Кислотоупор
Оценка работы Кислотоупор

Отзывы сотрудников о компании Кислотоупор

Плюсы: неплохие условия, организация доставки сотрудников в офис + питание
Что можно улучшить: нет возможности карьерного роста

Компанія «Кислотоупор» спеціалізується на розробці, видобутку та реалізації корисних копалин. Досвід роботи: більше 20 років.

Вже реалізовано 7 успішних проектів у гірничодобувній галузі, 4 з них створені «з нуля». Компанія стабільно знаходиться у трійці лідерів за обсягами експорту глини та гіпсу. Відвантаження сировини здійснюється більше ніж у 10 країн. За весь час своєї роботи «Кислотоупор» зарекомендував себе як добросовісний надрокористувач та надійний партнер на ринках Європи, Азії та СНД.

Наша діяльність завжди орієнтована на розвиток, пошук нових ідей та проектів. Стратегія нашої компанії – створення бізнесу від ідеї до реалізації нового продукту - неодноразово доводила свою успішність. Ми готові самі інвестувати в нові перспективні проекти у гірничодобувній галузі, а також запрошуємо до вигідної співпраці усіх зацікавлених інвесторів

Фото от сотрудников компании Кислотоупор