Работа в Ескада‑М

Отзывы сотрудников о компании Ескада-М

Март 2019
Ровно
Люди, звідки стільки негативу? Світ змінюється, компанія змінюється, працює і розвивається. Прийшли нові люди які вже змінили її, не знаю як було колись (та судячи по ваших відгуках — просто жесть!), але зараз працювати приємно і комфортно, керівники ставляться з повагою до праці кожного. Я не так давно в компанії, прийшов не зважаючи на ці відгуки (хоча були сумніви) і не помилився, робота цікава, робота є завжди (мені це великий плюс, так як я не звик протирати штани) і платять те, що обіцяли. Говорити і писати за спиною можна багато (але чесно, що вже потрібно було вам зробити, щоб ви писали такі злобні відгуки??), та моя порада — потрібно думати своєю головою і покладатись на власний досвід.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Ескада-М

Рекомендуют ли сотрудники компанию Ескада-М для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Ескада-М для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Ескада-М оценивают оплату труда на 4 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Ескада-М оценивают работу руководства на 4 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Ескада-М оценивают возможности карьерного роста на 4 из 5, на основании 1 оценки.

Ми молода, потужна команда професіоналів і вже на сьогоднішній день ми стали авторитетним лідером національного рівня та впевнено починаємо крокувати на міжнародній арені. Ми відкрита, демократична компанія і наш менеджмент активно сприяє професійному та особистісному зростанню співробітників, надаючи шанс кожному розкрити свій потенціал. Ми очікуємо від персоналу бажання і здібностей досягати найвищої якості вирішення задач. Основна компетенція компанії  це виробництво високоякісної шпонованої плити, яку ми реалізовуємо на внутрішньому ринку та експортуємо в Польщу, Данію, Швецію, Швейцарію, Велику Британію.

Отож, якщо ви амбіційні, прагнете досягати кращих і більших результатів ніж інші - ми чекаємо на Вас!

OPEN group
Дилект