Ескада-М
Оценка работы Ескада-М

Отзывы сотрудников о компании Ескада-М

Ровно
Плюсы:

Люди, звідки стільки негативу? Світ змінюється, компанія змінюється, працює і розвивається. Прийшли нові люди які вже змінили її, не знаю як було колись (та судячи по ваших відгуках — просто жесть!), але зараз працювати приємно і комфортно, керівники ставляться з повагою до праці кожного. Я не так давно в компанії, прийшов не зважаючи на ці відгуки (хоча були сумніви) і не помилився, робота цікава, робота є завжди (мені це великий плюс, так як я не звик протирати штани) і платять те, що обіцяли. Говорити і писати за спиною можна багато (але чесно, що вже потрібно було вам зробити, щоб ви писали такі злобні відгуки??), та моя порада — потрібно думати своєю головою і покладатись на власний досвід.

Основною сферою діяльності ТОВ "Ескада-М" є виготовлення та реалізація шпонованих плит (МДФ, ДСП, ДВП, фанери). Наша мета – бездоганне виконання замовлень своїх клієнтів. Представництва ТОВ "Ескада-М" знаходяться в м. Київ та м. Харків.

Фото от сотрудников компании Ескада-М

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Ескада-М

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Ескада-М для трудоустройства?

⚡ Из 1 сотрудников компании Ескада-М 1 рекомендуют работу в компании, 0 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 2 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Ескада-М

1 сотрудников компании Ескада-М оценили оплату труда на 3,6 из 5

💼 Как сотрудники Ескада-М оценивают начальство компании?

1 сотрудников компании Ескада-М оценили работу начальства на 3,6 из 5

📈 Как сотрудники Ескада-М оценивают карьерный рост в компании?

1 сотрудников компании Ескада-М оценили карьерный рост в компании на 3,6 из 5