Работа в ROST GROUP

Отзывы сотрудников о компании ROST GROUP

ROST GROUP (www.rostoutgroup.com.ua)– перший відповідальний провайдер, який надає повний спектр аутсорсінгових HR послуг на території України.

Ми пропонуємо лише ефективні рішення нашим клієнтам, враховуючи всі фактори та специфіку роботи наших партнерів. Співпраця з ROST GROUP дозволяє нашим замовникам не відволікатися від своїх основних бізнес-процесів.

Наші рішення неодноразово перевірені та підтверджені найуспішнішими компаніями як в Україні так і за її межами.

Широкий асортимент послуг компанії ROST GROUP дозволяє вирішити всі задачі наших партнерів, пов’язані з кадровою політикою і не тільки.

Наші основні послуги для Вас:

• Рекрутмент – пошук та підбір персоналу від Middle до TOP рівня у всіх галузях. В тому числі пошук ключових спеціалістів та керівників за допомогою технології Executive Search. Послуга IT Recruitment, IT Research.
  • Аутстаффінг – виведення будь-якої кількості персоналу за штат як інструмент для гнучкого управління чисельністю персоналу.
  • Лізинг персоналу – надання у необхідній кількості тимчасового персоналу на певний період часу (від 3 місяців та більше) або для виконання певної роботи (виробництво, рітейл, агро сектор тощо).
  • Аутсорсінг кадрового діловодства – перевірка поточного стану, мінімізація та оптимізація ризиків замовника. Можливість адмініструвати від 10 до 10 000+ співробітників одночасно.
  •  Аутсорсінг нарахування заробітних плат – передача функцій по нарахуванням заробітної плати та консолідації звітності, з метою оптимізувати робочий час внутрішніх спеціалістів наших замовників;
  •  Аутсорсінг охорони праці та пожежної безпеки – проведення аудиту забезпечення охорони праці  на підприємстві та приведення їх у відповідність до діючого законодавства;
  •  Релокація персоналу –  організація трансферу, поселення, супроводу та вирішення ін. питань, необхідних для переміщення персоналу наших замовників в межах України.
  •  Оформлення та супровід нерезидентів – допомога при оформленні необхідних робочих документів та дозволів для нерезидентів України. Допомога у відкритті ФОП та їх подальший супровід в частині звітності.

Скориставшись нашими основними послугами сьогодні – Ви зекономите свій час та гроші, а всі Ваші HR питання вирішимо ми.

Є питання, потрібна консультація - зв'яжіться з нами на сайті www.rostgroup.com.ua

Сторінка Rost Group у Facebook - www.facebook.com/RostOutsourcing/

Сторінка з вакансіями Rost Group у Facebook - www.facebook.com/RostOffers/