Работа в Caparol

Отзывы сотрудников о компании Caparol

Caparol Україна - дочірня компанія міжнародного німецького концерну Deutsche Amphibolin Werke. Український офіс відкрився в 1996 році і за більш ніж 20 років на ринку України став впевненим лідером у сфері лакофарбових матеріалів і систем теплоізоляції будівель.

Ми, команда Caparol Ukraine, щодня генеруємо і втілюємо системні інноваційні рішення, щоб пропонувати своїм клієнтам та партнерам тільки найкраще: бездоганну якість продукції, необмежені можливості і реалізацію найсміливіших ідей.

Одними з ключових цінностей компанії, які втілюються в щоденній роботі її співробітників, є чесність та надійність, розробка інноваційних рішень, довгострокова і стійка філософія бізнесу.

Ми цінуємо наших співробітників і створюємо усі умови для ефективної роботи, а саме:

• офіційне працевлаштування згідно КЗпП України, гідну та стабільну заробітну плату;
  • 35 календарних днів відпустки, медичне страхування, мобільний зв'язок;
  • сучасний офіс біля станції м. Дорогожичі з корпоративною бібліотекою, курсами англійської мови, зоною для відпочинку та спорту;
  • тренінги та навчання, що забезпечують професійний розвиток;
  • внутрішні івенти та тимбілдинги;
  • колектив однодумців, де головними цінностями є прозорість, відкритість та інновації.

Запрошуємо вас приєднатися до нашої сучасної та дружньої команди професіоналів, де ви зможете отримати новий досвід та можливість реалізувати свої ідеї!

Декарт
Alina Group